a3cd99e16b7cfed96b4c3ab0ced0155a_L

Γ΄ ΕΘΝΙΚΗ: Οι διαιτητές των αγώνων της εμβόλιμης αγωνιστικής την Τετάρτη (16/3)

Εμβόλιμη δράση έχουμε την Τετάρτη (16/3) στη Γ’ Εθνική, καθώς οι ομάδες σε 1ο, 2ο και 4ο όμιλο αγωνίζονται κανονικά.
Έτσι, η ΚΕΔ ανακοίνωσε την Παρασκευή (11/3) τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς της 26ης αγωνιστικής σε 1ο και 2ο όμιλο 22ης στον 4ο.
Όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την ίδια ημέρα με κοινή ώρα έναρξης τις 15.00 εκτός από το ματς του Άρη με την Κοζάνη που θα ξεκινήσει στις 16.15.
Αξίζει, επίσης, να σημειωθεί ότι λόγω των αγώνων του Κυπέλλου Ερασιτεχνών, αρκετοί αγώνες αναβλήθηκαν, με τα μέχρι στιγμής δεδομένα να αναφέρουν ότι οι αναμετρήσεις θα γίνουν την άλλη Τετάρτη (23/3) με κοινή ώρα έναρξης τις 15.00
Τα παιχνίδια του 4ου ομίλου ανάμεσα στους, Επισκοπή – ΟΦΗ, Ιάλυσος – Ερμής Ζωνιανών και Τριγλία Ραφήνας – Γλυφάδα, αναβάλλονται

Αναλυτικά:
4ος όμιλος – 22η αγωνιστική

Φωστήρας – Αστέρας Βάρης
Πόγκας, Περιβολάρης, Τσιφλάκος (Ευβοίας)

Επισκοπή – ΟΦΗ ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Άλιμος – Εθνικός Πειραιά
Κορδολαίμης, Οικονόμου, Μουγιακάκος (Δυτ. Αττικής)

Ιάλυσος – Ερμής Ζωνιανών ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

Ηλυσιακός – Ηράκλειο
Μανούρας, Λεωνίδας, Πλάκας (Δυτ. Αττικής)

ΠΑΟ Κρουσώνα – Ατρόμητος Πειραιά
Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Μαρνέζος, Κομισοπούλου (Χανίων)

Ιωνικός – Κηφισιά
Κόλλιας (Αργολίδας), Μπουρτζοβίτης, Τριανταφύλλου (Κορινθίας)

Τριγλία Ραφήνας – Γλυφάδα ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ

1ος όμιλος – 26η αγωνιστική
Βυζάντιο Κοκκινοχώματος – Απόλλων Κρύας Βρύσης
Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Σκούρας, Συμεωνίδης (Μακεδονίας)
Εθνικός Νέου Αγιονερίου – ΑΠΕ Λαγκαδά ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Καμπανιακός – Θύελλα Φιλώτας
Παρχαρίδης, Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Νέστος Χρυσούπολης
Τσιτσανούδης, Ακρίβος, Νίκζας (Λάρισας)
Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Καβάλα – Απόλλων Καλαμαριάς
Δρακίδης, Γκιόση, Καρακασίδης (Θράκης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Έβρος Σουφλίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Άρης – Κοζάνη
Σιδερίδης (Καστοριάς), Κεσίσογλου, Μίσκος (Πέλλας)

2ος όμιλος – 26η αγωνιστική
Φωκικός – Φαρκαδόνα ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Πύρασος – Αιγινιακός
Γρατσάνης (Τρικάλων), Νατσιούλας, Καρακώστας (Λάρισας)
Τύρναβος – Νίκη Βόλου
Μάντζιος, Κόλλιας, Θανασιάς (Ηπείρου)
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Πιερικός
Μαρόπουλος (Ημαθίας), Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Παπαδάκης (Ημαθίας)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχέρων Καναλακίου ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ
Πύδνα Κίτρους – Δωτιέας Αγιάς
Καρατέρπος, Παπαδόπουλος, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Εθνικός Φιλιππιάδας – Θεσπρωτός
Κολύτας (Κέρκυρας), Μπουντούρης (Άρτας), Γραικός (Κέρκυρας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Ρήγας Φεραίος
Μηλιάδης, Μιχαηλίδης, Λεζάης (Μακεδονίας)