dbdfb766f4cfabbd6df8ebf7f11987ff_197297

Γ΄ Εθνική: Το πλήρες πρόγραμμα του 5ου ομίλου για την σεζόν 2018-2019

Διενεργήθηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (12/9), στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή, η κλήρωση για τον καταρτισμό του αγωνιστικού προγράμματος των 8 ομίλων της Γ’ Εθνικής 2018-2019.
Για τον 5ο που περιλαμβάνει τις Κρητικές ομάδες και αυτές από τον Πειραιά στην πρεμιέρα που έχει προγραμματιστεί για τις 30 Σεπτεμβρίου, στην Νεάπολη θα συναντηθούν οι δυο πρωτάρηδες της κατηγορίας η ΑΕ Νεαπόλεως και ο Γιούχτας ο ΠΟΑ θα αντιμετωπίσει την ΑΟ Παλαιόχωρας εκτός

Αναλυτικά ολόκληρο το πρόγραμμα του 5ου ομίλου:
1η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
Εθνικός – Προοδευτική
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Αμπελακιακός

2η αγωνιστική
Αμπελακιακός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Ιωνικός
Προοδευτική – ΑΟ Επισκοπής
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΟΦ Ιεράπετρας – Ατσαλένιος
Ρεπό : Εθνικός

3η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός – Αμπελακιακός
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Προοδευτική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕ Νεάπολης – Ιωνικός
Αμπελακιακός – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΟΦ Ιεράπετρας
Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό : Ατσαλένιος

5η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής – Εθνικός
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης
Ατσαλένιος – Αμπελακιακός
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική – Γιούχτας
Ρεπό : ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική
ΑΟ Επισκοπής – Ατρόμητος Πειραιά
Ιωνικός – ΑΟ Παλαιόχωρας
Εθνικός – Ατσαλένιος
ΑΕ Νεάπολης – ΟΦ Ιεράπετρας
Αμπελακιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική
Ρεπό : Γιούχτας

7η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ατσαλένιος – ΑΟ Επισκοπής
ΟΦ Ιεράπετρας – Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Εθνικός
Προοδευτική – ΑΕ Νεάπολης
Γιούχτας – Αμπελακιακός
Ρεπό : ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική
Ατσαλένιος – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός – Προοδευτική
Εθνικός – Γιούχτας
Αμπελακιακός – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό : ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Προοδευτική – ΑΟ Παλαιόχωρας
Γιούχτας – ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης – Αμπελακιακός
Ρεπό : Ιωνικός

10η αγωνιστική
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά
ΟΦ Ιεράπετρας – Προοδευτική
Ατσαλένιος – Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός – Αμπελακιακός
Εθνικός – ΑΕ Νεάπολης
Ρεπό : ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική
Ατρόμητος Πειραιά – Προοδευτική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ατσαλένιος
Αμπελακιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός – Εθνικός
Ρεπό : ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική
Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας – Αμπελακιακός
Ατσαλένιος – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής – Ιωνικός
Ρεπό : Προοδευτική

13η αγωνιστική
ΑΠΟ Κερατσίνι – Γιούχτας
Αμπελακιακός – Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός – Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΟ Επισκοπής
Ρεπό : Ατρόμητος Πειραιά