GIOYXTAS_2

Γ΄ Εθνική: Τα πλήρη αποτελέσματα όλων των ομίλων της Κυριακής (25/10)

Τι έγινε στις κυριακάτικες (25/10) αναμετρήσεις για τους 10 ομίλους

Κρητικός (10ος) όμιλος (3η αγωνιστική)
Γιούχτας – Άγιος Νικόλαος 2-2
Αλμυρός Γαζίου – Παλαιόχωρα 6-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου 4-0
Α.Ε. Νεάπολης – Πλατανιάς 1-0
Α.Ο. Πόρου – Άρης Σούδας 1-1
Α.Ο. Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας 4-0
Ρεθυμνιακός – Άρης Περιβολίων 4-0
Ατσαλένιος – Ηρόδοτος 2-1

1oς όμιλος (4η αγωνιστική)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού 1-3
Αλεξανδρούπολη – Αναγέννηση Θαλασσιάς 1-0
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής 1-0
Α.Ε. Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού 2-1
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Α.Ε. Ευόσμου – Ελπίς Σαππών AΝΑΒΟΛΗ
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Αμπελοκήπων ANABOΛΗ

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0
Εδεσσαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς 1-0
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας 0-3
Γιαννιτσά – Μακεδονικός 0-3
Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-0
Ποσειδών Μηχανιώνας – Αετός Βαρβάρας 2-1
Νέα Καλλικράτεια – Θύελλα Σαρακηνών ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου 1-0
Δίας Δίου – Μετέωρα 1-0
Φήκη – Οικονόμος Τσαριτσάνης 1-0
Εθνικός Κεραμιδίου – Α.Ε. Καρίτσας 2-2
Ηρακλής Λάρισας – Α.Ο. Σελλάνων 3-0
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά ΑΝΑΒΟΛΗ
Ελασσόνα – Μακεδονικός Φούφα ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

4ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Φωκικός – Α.Ο. Υπάτου 1-1
Ηρακλής Ψαχνών – Αταλάντη 2-1
Θησέας Αγριάς – Δήμητρα Ευξεινούπολης 2-2
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νέα Αρτάκη 2-3
Οπούντιος Μαρτίνου – Διαγόρας Στεφανοβικείου 0-3
Ρεπό: Αλμυρός

5ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Παναγρινιακός – Θύελλα Κατσικάς 3-1
Αναγέννηση Άρτας – Ο.Φ. Αγίου Ματθαίου 1-2
Κέρκυρα – Κτηνοτροφικός Αστέρας Καληράχης 0-4
Τηλυκράτης – Αχέρων Καναλακίου 0-3
Θύελλα Μοναστηρακίου – Α.Ε. Μεσολογγίου 4-1
Α.Ε. Λευκίμμης – Αμβρακικός Λουτρού 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Πρέβεζα ΑΝΑΒΟΛΗ

6ος όμιλος (2η αγωνιστική)
Προοδευτική – Πανιώνιος 1-2 (ΦΩΤΟ)
Πανναξιακός – Χαραυγιακός 0-2
Άνω Μερά Μυκόνου – Μαρκό 0-0
Φωστήρας – Εθνικός 1-2
Ηλιούπολη – Μοσχάτο 4-1
Ρεπό: Αήττητος

7ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Πανναυπλιακός – Άρης Σκάλας 0-1
Άγιος Ιερόθεος – Μολαϊκός 3-0
Ερμιονίδα – Φοίνικας Νέας Επιδαύρου 0-0
ΠΑΟ Ρουφ – Κηφισιά 0-1
Παναρκαδικός – Κορωνίδα Κοιλάδας 1-0
Πανγυθεατικός – Ερμής Μελιγούς 0-1
Ρεπό: Ατρόμητος Χιλιομοδίου

8ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Αίας Σαλαμίνας – Πανελευσινιακός 1-0
Θύελλα Ραφήνας – Ακράτητος 2-2
Πυθαγόρας Κοντακαίικων – Μικρασιατική 2-2
Αστέρας Βάρης – Αιολικός 1-0
(24/10) Α.Ο. Καραβά – Κερατσίνι 2-0
(24/10) Αετός Λουτρών – Α.Ο. Πυλίου Κω 1-1

9ος όμιλος (3η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος – Ζάκυνθος 1-1
Θύελλα Πατρών – Ναυπακτιακός Αστέρας 2-5
Πάμισος Μεσσήνης – ΠΑΟ Βάρδας 1-1
Α.Ο. Τσιλιβή – Αχαϊκή 0-0
Αίας Γαστούνης – A.O. Διαβολιτσίου ΑΝΑΒΟΛΗ
Εθνικός Σκουλικάδου – Διαγόρας Βραχνέικων ΑΝΑΒΟΛΗ
Ρεπό: Παλληξουριακός