11ofi-kadmos

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ-2ος Όμιλος (3η αγ.)Αποτελέσματα και η Βαθμολογία

Αποτελέσματα

Λοκρός Αταλάντης – Ιπποκράτης Κω 75-89

ΑΕ Σαντορίνης – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 76-81

Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕ Πεντέλης 53-64

ΟΦΗ – ΕΣ Κάδμος 64-70

Άρης Νίκαιας – Προμηθέας Χαλανδρίου 78-50

Πόλις Καλλιθέας – Έσπερος Λαμίας 66-71

Ρεπό: Διαγόρας Δρυοπιδέων


Φύλλα αγώνα

ΟΦΗ – Κάδμος 64-70

Δεκάλεπτα: 21-15, 33-31, 48-53, 64-70

Διαιτητές: Καρακωνσταντόπουλος, Σιδέρης

ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαπας 3, Κριθινάκης, Μαϊστρέλης 9(2), Ξενάκης 6(2), Καρλάφτης 7(1), Μπουμπάρης, Αγαπιάδης 19(2), Πρωτογεράκης 2, Βλαχάκης, Κυρίτσης 3(1), Μουλάς 8(2), Πραντζής.

Κάδμος (Αναστασίου): Σκεμπές 6, Πανταζής 4, Σιλβάστρου 22, Θεργιάκης 6(1), Γκρινιάρης, Νικολάου, Χαρατσής 16(2),Τσαπρούνης 8, Γιάννου, Τσιριμώκος 1, Μπένος 7, Σπηλιώπουλος.


ΑΕ Σαντορίνης – ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 76-81

Δεκάλεπτα: 10-20, 34-43, 53-69, 76-81

Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Ελ Ανύ

ΑΕ Σαντορίνης (Κωνσταντινίδης): Σταύρου, Κατικαρίδης 5(1), Δουλγεράκης 14, Λουίτζι 14(2), Κυριακόπουλος 6 (1), Πετράκης 13(1), Πάππος 10(2), Μπουραντάς 10(2).

Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Μαραγκίδης, Κοροπούλης 8, Οικονόμου 14, Κοντογιάννης 24, Σιμιτζής 18(2), Τσέκενης Γ., Χαραλάμπης, Σκούταρης 7 (1), Τσέκενης Α.9 (1), Αγγελής 2.


Άρης Νίκαιας – Προμηθέας Χαλανδρίου 78-50

Δεκάλεπτα: 18-15, 47-19, 65-38, 78-50

Διαιτητές: Ραχιώτης, Ορφανός

Άρης Νικαίας (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος, Καρβούνης 3(1), Αγγελόπουλος, Σκιαθίτης, Θαλασσινός 5(1), Αγγελίδης 4, Γαλίτης 5(1), Κόλλιας 16, Στέφος 6, Δρίβας 12(2), Αντωνούσος 6, Καρυπίδης 21(1).

Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης): Γεμένης 6(2), Σβαρνάς 7, Ανδρικόπουλος 11(3), Κορομηλιάς, Γατσούλης 2, Γιαννάκης, Σαμιώτης 6, Τσιγγενόπουλος4, Πεζός 2, Στεφάνου 11(1), Μάνδαλος, Σαρλής 1.


Λοκρός Αταλάντης – Ιπποκράτης Κω 75-89

Δεκάλεπτα: 21-31, 39-49, 52-67, 75-89

Διαιτητές: Λυράς, Τεφτίκης Σ.

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής 3(1), Ρούζιος 4, Ρουμελιώτης 12, Κοσμετάτος 2, Ντέντα 6, Νικολάου, Παπαηλιού, Μπολμάτης, Μάτος Αν. 28(1), Μάτος Α. 16(4), Θώδος, Σμάγκιν 4.

Ιπποκράτης Κω (Καπλανίδης): Κουκουράβας 9(1), Τρύπας 13(3), Πλευράκης, Σκούφης 2, Παπαδημητρίου 2, Ασημακόπουλος 33, Χρήστου 2, Χαρίσης 15(1), Χρύσης 11(1), Μποδούρ 2, Γκοράτσας.


Πανναξιακός ΑΟΝ – ΑΕ Πεντέλη 53-64

Δεκάλεπτα: 15-20, 33-28, 42-45, 53-64

Διαιτητές: Κρεστενίτης, Κοτσίρης

Πανναξιακός ΑΟΝ (Βάβουλας): Πολίτης, Σβορώνος 3, Καλαβρός, Αρτσάνος, Γεωργιάδης, Καραγιάννης, Τζίμης 11(1), Μάκαρης 13(1), Δαχρετζής 12(1), Καδηγιαννόπουλος 6, Μυλωνάς 5, Μάκος 3(1).

ΑΕ Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Κέκκης, Πατεράκης, Γρατσιάτος 12(2), Λίτσο, Αποστολόπουλος 19 (1), Πορτελάνος, Καρούζος 7 (1), Κωνσταντάκος, Καλογερόπουλος 17, Μπίγγος 4(1), Σαλτουρίδης 3, Μαλούκος 2.


Πόλις Καλλιθέας – Έσπερος Λαμίας 66-71

Δεκάλεπτα: 20-10, 39-21, 50- 46, 66-71

Διαιτητές: Νάστος, Καββαδάς

Πόλις ΑΣ Καλλιθέας (Μουριχίδης): Μπογδανίδης 8(2), Τσικούρας , Θεοδωράκος 13(2), Λυγκερίδης 12, Ευστρατίου 4, Αρκουμάνης 5(1), Τσελέκος 4, Κυριλής 9, Καρανδρέας, Τακαργιάς 11(1).

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Ρόκας 5(1), Φραγκιαδάκης, Σέττος 15 (3), Στογίλκοβιτς 3(1), Παναγιωτίδης 15 (2), Φύκας Π. 3, Σοφογιάννης Μ. 11 (2), Φούντας 4, Ζαχαράκης 13 (1), Τσαπούρνας 7, Παπαργυρόπουλος 2.


1. Ιπποκράτης Κω 6

2. ΕΣ Κάδμος 6

3. Πεντέλη 6

4. Νίκη Αμαρουσίου 5

5. Διαγόρας Δρυοπιδέων 4

6. Έσπερος Λαμίας 4

7. Άρης Νικαιας 4

8. Πόλις Καλλιθέας 4

9. ΟΦΗ 3

10. Πανναξιακός 3

11. Σαντορίνη 3

12. Λοκρός Αταλάντης 2

13. Προμηθέας Χαλανδρίου 2


*Διαγόρας Δρυοπιδέων, Έσπερος Λαμίας και Λοκρός Αταλάντης έχουν έναν αγώνα λιγότερο. ΟΦΗ και Προμηθέας Χαλανδρίου έχουν ξεκινήσει λόγω τιμωρίας από το -1.