16ofi-kadmos

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: 2οςΌμιλος – (4η αγ.) Νίκη εκτός για τον ΟΦΗ!

Αποτελέσματα

Νίκη Αμαρουσίου – Λοκρός Αταλάντης 86-89
ΑΕ Πεντέλης – ΑΕ Σαντορίνης 94-75
ΕΣ Κάδμος – Πανναξιακός ΑΟΝ 61-54
ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου – ΟΦΗ 58-87
ΓΣ Έσπερος Λαμίας – Άρης Νικαίας 67-56
Ιπποκράτης Κω – Διαγόρας Δρυοπιδέων 67-64
Ρεπό: Πόλις Καλλιθέας

Φύλλα αγώνα
Προμηθέας Χαλανδρίου – ΟΦΗ 58-87
Δεκάλεπτα: 14-23, 30-53, 45-69, 58-87
Διαιτητές: Σταθόπουλος, Κοτσίρης
Προμηθέας Χαλανδρίου (Μελέτης ): Γεμένης 7(1), Σβαρνάς 4, Ανδρικόπουλος 13, Γιαννάκης 4, Σαμιώτης 11, Τσιγκενόπουλος 10, Στεφάνου 9(3), Μάνδαλος.
ΟΦΗ (Κόκκινος): Μητρόπαππας 7, Κριθινάκης 4, Μαϊστρέλης 6(1), Ξενάκης 15(1), Μπουμπάρης 6, Καρλάφτης 12(2), Αγαπιάδης 9,
Πρωτογεράκης 4, Βλαχάκης 1, Κυρίτσης 6(2), Μουλάς 17.

ΕΣ Κάδμος – Πανναξιακός ΑΟΝ 61-54
Δεκάλεπτα: 13-21, 31-23, 48-36, 61-54
Διαιτητές: Αργυρούδης, Τσολάκος
Ε.Σ. Κάδμος (Αναστασίου): Σκεμπές 2, Πανταζής 10, Σιλβέστρου 2, Γκρινιάρης 6, Νικολάου 2, Χαράτσης 12(1), Τσαπρούνης 4, Γιάννου, Τσιριμώκος 9(2), Μπένος 6, Σπηλιόπουλος 8(1).
Πανναξιακός (Βάβουλας): Πολίτης, Σβορώνος 2, Καλαβρός, Γεωργιάδης, Τζίμης 13(2), Μάκαρης 2, Δαχρετζής 18(1), Καδηγιαννόπουλος 4, Μυλωνάς 15.

AΕ Πεντέλης – ΑΕ Σαντορίνης 94-75
Δεκάλεπτα: 21-22, 42-36, 66-51, 94-75
Διαιτητές: Κατσαπρακάκης, Τσιμπούρης
ΑΕ Πεντέλης (Χαρτοματσίδης): Κέκκης 2, Πατεράκης 2, Γρατσιάτος 19(1), Αποστολόπουλος 13(1), Πορτελάνος 2, Καρούζος 18(6), Κωνσταντάκος 2, Καλογερόπουλος 8,Μπίγγος 13, Σαλτουρίδης 8, Μαλούκος 7.
ΑΕ Σαντορίνης (Πεταλωτής) Μιχαλέλης, Πουραντάς 2, Σταύρου 10(2), Κατηκαρίδης, Δουλγεράκης 16(1), Λουίτζι 8(1), Πετράκης 2, Παντζιαρίδης 3,Σάκοτα 27, Παπαδόπουλος, Πάππος 7(1).

Νίκη Αμαρουσίου – Λοκρός Αταλάντης 86-89
Δεκάλεπτα: 22-27, 47-48, 67-70, 86-89
Διαιτητές: Νάστος, Κουτσοδήμος
Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Μπατής, Μαραγκίδης, Κοροπούλης 18 (1), Οικονόμου 16, Κοντογιάννης 19(1), Σιμιτζής 10(1), Τσέκενης Γ. 2, Χαραλάμπης, Σκούταρης 8(2), Τσέκενης Α., Ευαγγελούλης, Αγγέλης 13(2).
Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Διαμαντής, Ρούζιος 4(1), Ρουμελιώτης 24(3), Κοσμετάτος 2, Ντέντα 8, Νικολάου, Παπαηλιού 2, Μπολμάτης 2, Μάτος Αν. 27(1), Μάτος Α. 16(4), Θώδος, Σμάγκιν 4.

Ιπποκράτης Κω – Διαγόρας Δρυοπιδέων 67-64
Δεκάλεπτα: 7-20, 25-35, 46-42, 67-64
Διαιτητές: Πολυχρόνης, Πλιάκας
Ιπποκράτης Κω (Καπλανίδης): Κουκουράβας 10(2), Τρύπας 6, Πλευράκης, Παπαδημητρίου 6, Ασημακόπουλος 13(1), Χρήστου, Χαρίσης 12, Χρύσης 18(1), Χατζηγιακουμής, Γκοράτσας.
Διαγόρας Δρυοπιδέων (Σαμόλης): Παπαποστόλου, Εμίρης 6, Ζακυνθινός 15(2), Καραλής 8(2), Διαμαντόπουλος 2, Καράμπαμπας 3(1), Καρασταμάτης 10(2), Παπαδολιάς 4, Γαλιώτος 15, Ντιφαντής.

ΓΣ Έσπερος Λαμίας – Άρης Νικαίας 67-56
Δεκάλεπτα: 18-11, 34-30, 55-48, 67-56
Διαιτητές: Τσακαλογιάννης, Λαμπίρης
Έσπερος: Ρόκας 3, Φραγκιαδάκης, Σέττος 10(1), Στογίλκοβιτς 3(1), Παναγιωτίδης 9(1), Φύκας 3(1), Σοφογιάννης 5(1), Φούντας 6,
Zαχαράκης 18(5), Tσαπούρνας, Παπαργυρόπουλος 9.
Άρης Νικαίας (Κωνσταντινίδης): Γεωργουσόπουλος, Καρβούνης 1, Σκιαθίτης 2, Θαλασιννός, Αγγελίδης 2, Γαλίτης 2, Κόλλιας 10, Στέφος 18, Δρίβας, Αντωνούσος 5(1), Καρυπίδης 13(1).

Βαθμολογία
1. Ιπποκράτης Κω 8
2. Πεντέλη 8
3. Κάδμος 8
4. Έσπερος Λαμίας 6
5. Νίκη Αμαρουσίου 6
6. Διαγόρας Δρυοπιδέων 5
7. ΟΦΗ 5
8. Άρης Νικαιας 5
9. Πόλις Καλλιθέας 4
10. Λοκρός Αταλάντης 4
11. Πανναξιακός 4
12. Σαντορίνη 4
13. Προμηθέας Χαλανδρίου 3

* Έσπερος Λαμίας, Διαγόρας Δρυοπιδέων, Πόλις Καλλιθέας, Λοκρός Αταλάντης έχουν έναν αγώνα λιγότερο. ΟΦΗ και Προμηθέας Χαλανδρίου έχουν ξεκινήσει από το -1.

Επόμενη αγωνιστική (5η, 13/11)
Λοκρός Αταλάντης – ΑΕ Πεντέλης
ΑΕ Σαντορίνης – ΕΣ Κάδμος
Πανναξιακός ΑΟΝ – ΓΣ Προμηθέας Χαλανδρίου
ΟΦΗ – Έσπερος Λαμίας
Άρης Νικαίας – Πόλις Καλλιθέας
Διαγόρας Δρυοπιδέων – Νίκη Αμαρουσίου
Ρεπό: Ιπποκράτης Κω