????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ (15η αγ.)Το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες της Κυριακής και στους οκτώ ομίλους

Όλες οι αναμετρήσεις θα διεξαχθούν την Κυριακή (20/1) στις 15.00.
Εξαιρούνται τα ματς Διαγόρας – Αχαρναϊκός (6ος όμιλος) που θα ξεκινήσει στις 12.30, Ιάλυσος – Παναιγιάλειος (6ος όμιλος) στις 14.15 και τα Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής (6ος όμιλος), Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας (7ος όμιλος), Πάμισος Μεσσήνης – Α.Ο. Κατασταρίου (8ος όμιλος), Α.Ο. Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος (8ος όμιλος) που θα πραγματοποιηθούν στις 13.30.

Κρητικός (5ος) όμιλος (15η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Αμπελακιακός
Στάμος, Δόσης, Καραγιαννίδης (Αθηνών)

Α.Ε. Νεάπολης – Κερατσίνι
Ζερβάκης (ΦΩΤΟ), Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης (Ηρακλείου)

Ιωνικός – Γιούχτας
Μαχαίρας, Χιόνης (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου)

Επισκοπή – Προοδευτική
Γεωργόπουλος, Κομισόπουός, Τσιλίκας (Χανίων)

Παλαιοχώρα – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Βισκαδούρος, Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

Ατσαλένιος – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Βλάχος (Ανατολικής Αττικής), Δασκαλομαρκάνης (Ρεθύμνου), Σκουτάς (Χαλκιδικής)

1ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Χορόζογλου, Ραβίκαλης, Κοτανίδου (Δράμας)

Κεραυνός Πέρνης – Καβάλα
Αγγελάκης, Τυριακίδης, Φράγιος (Μακεδονίας)

Αετός Ορφανού – ΠΑΟ Κοσμίου
Χάψας, Σάκκος (Σερρών), Παστιάδης (Δράμας)

Άρης Αβάτου – Ασπίδα Ξάνθης
Κεφαλάς (Σερρών), Βερνέζης, Δεδονάκης (Καβάλας)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Ορφέας Ξάνθης
Τεβεκέλης, Αϊνάλης, Νταβέλας (Μακεδονίας)

Πανσερραϊκός – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Τακίδης, Χαραλαμπόπουλος, Ιωαννίδης (Κιλκίς)

Α.Ε. Καλαμποκίου – Νέστος Χρυσούπολης
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δεμερτζής, Δέλλιος (Πέλλας)

2ος όμιλος (15η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Λαγκαδάς
Σκουτάς, Κώστογλου, Τσιρώνας (Χαλκιδικής)

Αλμωπός Αριδαίας – Π.Ο. Τρίγλιας
Πολυχρονίου, Πρεσπάρης, Σιδερίδης (Καστοριάς)

Άρης Παλαιοχωρίου – Ερμής Αμυνταίου
Παπαδόπουλος, Ανδρέου, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Βέροια – Μακεδονικός
Ζαμπάλας, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Αγκαθιάς
Μέγας, Σαλτσίδης, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Μελιτέας Μελίτης – Γιαννιτσά
Παυλίδης, Νησελίτης, Πίτος (Ημαθίας)

Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός
Γεωργιτσόπουλος, Χασιώτης, Οικονομίδης (Δράμας)

3ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφας – Α.Ε. Λευκίμμης
Τσιοφλίκης, Νίκζας, Μάνος (Λάρισας)

Θεσπρωτός – Τηλυκράτης
Αθανασίου, Παπαδημηρτίου (Άρτας), Τσαντάς (Ηπείρου)

Αχέρων Καναλακίου – Κρόνος Αργυράδων
Μελατζανίδης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Γρεβενά Αεράτα – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Τζόβας, Πάνος (Ηπείρου), Νούσιας (Άρτας)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Θρίαμβος Σερβιανών
Μπαλάκας, Δουμτσής, Πάνου (Φλώρινας)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Σούλι Παραμυθιάς
Ψυχούλας, Σοφός, Τσώνης (Βοιωτίας)

4ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Νικόπουλος, Αναστασίου, Σαμαράς (Βοιωτίας)

Νίκη Βόλου – Στυλίδα
Σουλίδης, Βογδόπουλος, Πραχάλης (Κοζάνης)

Αλμυρός – Φωκικός
Μαυρίδης, Κεσίσογλου, Μίλτσης (Πέλλας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Θησέας Αγριάς
Κουκούλης, Νάκας, Πατέτσος (Λάρισας)

Αστέρας Ιτέας – Πιερικός
Τσατσούλης, Τσολακίδης, Μαραθωνίτης (Αθηνών)

Μετέωρα – Ολυμπιακός Βόλου
Πάνος (Ηπείρου), Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

6ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Διαγόρας – Αχαρναϊκός
Κακουλίδης (Θράκης), Καφρίτσας (Αθηνών), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Ιάλυσος – Παναιγιάλειος
Μαρόπουλος, Τσεχελίδης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Νίκη Τραγανού – Παλληνιακός
Τζαγκαράκης, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Πανμοβριακός – ΠΑΟ Βάρδας
Ρούτσης, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Θύελλα Ραφήνας – Αστέρας Αμαλιάδας
Βλουτέλλης (Λέσβου), Μητροφάνης, Ίσσα (Αθηνών)

Πανηλειακός – Φοίβος Κρεμαστής
Καύκας (Μεσσηνίας), Ανδιανός, Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

7ος όμιλος (14η αγωνιστική)
Καλλιθέα – Χαραυγιακός
Βεργέτης Χ, Βεργέτης Δ (Αρκαδίας), Καραθανάσης (Ανατολικής Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου – Απόλλων Ερέτριας
Αλατσάκης, Ζερβάκης, Γαρούφος (Πειραια)

Αιολικός – Κόρινθος
Φίτσας, Χατζίκος (Δυτικής Αττικής), Πασπάτης (Σάμου)

Αιγάλεω – Άγιοι Ανάργυροι
Αλάμπεης, Λιαμπότης, Γενναίος (Αθηνών)

Χαλκίδα – Άγιος Ιερόθεος
Κατοπής (Σάμου), Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά)

Ηλιασιακός – Πανθηραΐκός
Νταουλάς, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

8ος όμιλος (15η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Μανδραΐκός
Πόγκας, Πριονάς, Δάλλας (Ευβοίας)

Λέρνα – Παναρκαδικός
Ζαχαρόπουλος, Κυριακόπουλος, Σοφιάς (Ανατολικής Αττικής)

Πάμισος Μεσσήνης – Α.Ο. Κατασταρίου
Παναγάκος, Σόβολος (Λακωνίας), Τσούκας (Αρκαδία)

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα
Χρονάς, Ζούλης, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)

Αμβρυσσέας – Πέλλανας Καστορίου
Χουλιάρας, Κελεπούρης, Ιωάννου (Ευβοίας)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Ασπρόπυργος
Κεκέρης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας), Γάτσιος ( Πρέβεζας- Λευκάδας)

Α.Ο. Υπάτου – Παναργειακός
Μπεκιάρης, Στεφανής (Καρδίτσας), Καλύβας (Φθιώτιδας)