????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα (9ης αγ.) και οι σφυρίχτρες της Τετάρτης (23/11)

Ο Σταυρουλάκης ορίστηκε τη Δευτέρα (21/11) από την ΕΠΟ να διευθύνει το παιχνίδι του Παγκρητίου ανάμεσα τον Εργοτέλη και την ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ενώ ο δικός μας Μανδαλενάκης θα σφυρίξει το σπουδαίο παιχνίδι των Ζωνιανών μεταξύ Ερμή και Τριγλιά Ραφήνας
Στο παιχνίδι του ΠΟΑ στην Νίκαια κόντρα στον Ιωνικό ορίστηκε να διευθύνει ο Δημητρόπουλος του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής.
Οι περισσότερες αναμετρήσεις θα πραγματοποιηθούν στις 15.00 της Τετάρτης (23/11), με εξαίρεση το Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος (12.00) και Ιστιαία-Ρήγας Φεραίος (14.00).

Αναλυτικά:
4ος όμιλος
Ερμής Ζωνιανών – Τριγλία Ραφήνας
Μανδαλενάκης, Δασκαλάκης, Μαυραντωνάκης (Ηρακλείου)
Πανθηραϊκός – Άγιος Ιερόθεος
Μιχελής, Κορώνας, Αλεξόπουλος (Πειραιά)
Ιωνικός – Ατσαλένιος
Δημητρόπουλος, Οικονόμου, Πλάκας (Δυτικής Αττικής)
Κηφισιά – Εθνικός Πειραιά
Λάμπρου, Πριόνας, Αργύρης (Εύβοιας)
Ιάλυσος – Ρόδος
Γκάμαρης, Κουτσόγιαννος, Πασπάτης (Αθηνών)
Εργοτέλης – ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Σταυρουλάκης, Κοκμοτός, Βυζιργιαννάκης (Ρεθύμνου)
Θύελλα Ραφήνας – Ηλυσιακός
Κοκκινάκης (Λασιθίου), Κοτζαμανίδης (Πειραιά), Ζερβάκης (Πειραιά)

1ος όμιλος
Α.Ο. Καρδίας – Απόλλων Παραλιμνίου
Δημητριάδης, Μαλανδρής, Πασσαλής (Χαλκιδικής)
Καμπανιακός – Νέστος Χρυσούπολης
Παπαργυρίου (Πιερίας), Θεοδώρου (Πιερίας), Κεσσισόγλου (Πέλλας)
Εορδαϊκός – Δόξα Δράμας
Κατσικογιάννης, Καραλής, Μωυσιάδης (Ηπείρου)
Δόξα Προσκυνητών – Νάουσα
Σιμίδης (Έβρου), Χατζημωυσιάδης (Ξάνθης), Έμπλιουκ (Ξάνθης)
Απόλλων Καλαμαριάς – Καβάλα
Τζήλος, Παπαδημητρίου, Νίκζας (Λάρισας)
Λαγκαδάς – Α.Ε. Ποντίων
Ψωμόπουλος, Βερνέζης, Δεδονάκης (Καβάλας)
Ορφέας Ξάνθης – Αλμωπός Αριδαίας
Δρακίδης, Γκιόσι, Καρακασίδης (Θράκης)

2ος όμιλος
Απόλλων Λάρισας – Μαύροι Αετοί Ελευθεροχωρίου
Μουτσανάς, Τακόπουλος, Στεφανής (Καρδίτσας)
Αστέρας Πετριτή – Θεσπρωτός
Μάντζιος, Παπαλαζάρου, Αντωνίου (Ηπείρου)
Α.Ε. Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Βόλου
Ζούγρας, Τζιαμπάσης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)
Ιστιαία – Ρήγας Φεραίος
Αντωνίου, Ρούντος, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)
Διαγόρας Σεβαστής – Πιερικός
Σέζος (Κιλκίς), Αιναλής (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Τηλυκράτης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Αθανασίου (Άρτας), Καλαμπόκης (Αιτωλοακαρνανίας), Σαρλής (Άρτας)
Νίκη Βόλου – Αμβρακία Κωστακιών
Μίσσας, Τζανής, Σταφυλάς (Τρικάλων)
Πύδνα Κίτρους – Εθνικός Φιλιππιάδας
Κατής (Φλώρινας), Δράγος (Φλώρινας), Ιωαννίδης (Κοζάνης)

3ος όμιλος
Τσικλητήρας Πύλου – Λουτράκι
Αγρανιώτης, Σταματάκος, Μπούτσαλης (Λακωνίας)
Παναργειακός – Ερμιονίδα
Μπαϊρακτάρης, Βασιλάκης, Κολλιάκος (Αθηνών)
Παναρκαδικός – Παναχαϊκή
Μανούχος (Αργολίδας), Μπουξμπάουμ (Ανατ. Αττικής), Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής)
Αιολικός – Χαλκίδα
Μαχαίρας, Δέτση, Κασιμάτης (Αθηνών)
Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Νίκας, Αθανασοπούλου, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)
Αχαϊκή – Φωστήρας
Κουφογιάννης (Φωκίδας), Βαλλιάνος (Αιτωλοακαρνανίας), Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)
Ζευγολατιό – Θήβα
Δραγάτης, Βιτσεντζάτος, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής)