tsagkarakis-petros

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες και των 8 ομίλων, του σαββατοκύριακου (20&21/10)

Ο Τσαγκαράκης (ΦΩΤΟ) του συνδέσμου Χανίων ορίστηκε να διευθύνει το Κρητικό ντέρμπι των Αρχανών ανάμεσα στον Γιούχτα και τον ΟΦ Ιεράπετρας, ενώ η τριάδα από τον σύνδεσμο Ηρακλείου Κουναλάκης, Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. ορίστηκε να διευθύνει το εντός έδρας παιχνίδι της Νεάπολης με τον Ιωνικό Νικαίας

Με τα ματς της 4ης αγωνιστικής θα συνεχιστεί την Κυριακή (21/10) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (17/10) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τα παιχνίδια.

Πλην του αγώνα Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής που θα γίνει το Σάββατο (20/10) στις 15.30, οι υπόλοιποι θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 16.00.

Εξαίρεση αποτελούν οι αναμετρήσεις Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας (14.30), Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι (12.00), Αιγάλεω – Πανθηραϊκός (13.00), Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας (11.00), Α.Ο. Κατοσταρίου – Α.Ο. Υπάτου (13.30).

Αναλυτικά:
5ος όμιλος Κρήτης – (4η αγωνιστική)
Εθνικός – Ατρόμητος Πειραιά
Μπακογιάννης, Νιδριώτης (Αθηνών), Χατζημανώλης (Δωδεκανήσου)

Α.Ε. Νεάπολης – Ιωνικός
Κουναλάκης, Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου)

Αμπελακιακός – Επισκοπή
Κατόπης (Σάμου), Δόσης, Αραβίδης (Αθηνών)

Κερατσίνι – Παλαιόχωρα
Κουκουλάς (Λέσβου), Ζήρδας, Νικολάου (Αθηνών)

Γιούχτας – Ο.Φ. Ιεράπετρας
Τσαγκαράκης, Κομισοπούλου (Χανίων), Βιντσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Προοδευτική – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Καλογερόπουλος, Τσολακίδης, Τζίκας (Αθηνών)

1ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Δραγούσης (Κιλκίς), Κουβαλάκης, Τσακίρης (Δράμας)

Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Σιδηρόπουλος (Έβρου), Δημητριάδης, Δανδανίδης (Θράκης)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Τεβεκέλης, Φράγιος, Τυριακίδης (Μακεδονίας)

Καβάλα – Πανσερραϊκός
Μαλούτας, Παρασίου, Παπαδάκης (Ημαθίας)

ΠΑΟ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Πουλικίδης, Ραβικάλης, Χασιώτης (Δράμας)

Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Στόλης (Σερρών), Γκιόση (Θράκης), Αναστασιάδης (Σερρών)

2ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Κουφαλίων
Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Μίλτσης, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Αλμωπός Αριδαίας – Βέροια
Τσετσίλας, Μωυσιάδης, Φαλτάκας (Γρεβενών)

Λαγκαδάς – Ολυμπιακός Κυμίνων
Μιχούλιας, Μεταξιώτης, Τσεχελίδης (Μακεδονίας)

ΠΟ Τρίγλιας – Μελιτέας Μελίτης
Μαρόπουλος, Χατζηβασιλείου, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Ερμής Αμυνταίου – Αγροτικός Αστέρας
Γιουματζίδης, Δέλλιος, Δεμερτζής (Πέλλας)

Μακεδονικός – Εδεσσαϊκός
Πανυτσίδης, Τζιουβάρας (Κοζάνης), Γιάντσης (Ημαθίας)

Νίκη Αγκαθιάς – Γιαννιτσά
Τσακαλίδης, Μαλανδρής, Γούτας (Χαλκιδικής)

3ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Φλωριάδας – Μακεδονικός Φούφα
Πάνος (Ηπείρου), Διαμαντής (Έβρου), Τσαντάς (Ηπείρου)

Θεσπρωτός – Αχέρων Καναλακίου
Κατσικογιάννης (Ηπείρου), Σκορδίλης, Μιχαλάς (Κέρκυρας)

Α.Ε. Λευκίμμης – Γρεβενά Αεράτα
Νέος, Θανασιάς, Λιόντος (Ηπείρου)

Τηλυκράτης – Μακεδονικός Σιάτιστας
Στεφάνου, Τίκας, Παπαλαζάρου (Θεσπρωτίας)

Κρόνος Αργυράδων – Σούλι Παραμυθίας
Μπαϊλής, Κέφης, Ντομάρης (Πρέβεζας-Λευκάδας)

Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Θρίαμβος Σερβιανών
Αθανασίου (Άρτας), Δούμτσης, Δράγος (Φλώρινας)

4ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αλμυρός – Α.Ο. Σελλάνων
Αγγελούλης, Νίκζας, Καραγιάννης (Λάρισας)

Νίκη Βόλου – Απόλλων Μακρυχωρίου
Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Τσιαουσίδης, Αϊναλής, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Στυλίδα – Αστέρας Ιτέας
Μπεκιάρης, Στεφανής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

Φωκικός – Μετέωρα
Ματσούκας, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας), Κοκμοτός (Δωδεκανήσου)

Θησέας Αγριάς – Ολυμπιακός Βόλου
Πολυχρόνης, Βρούζος, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Πιερικός
Λεωνίδας (Τρικάλων), Σακκάς Π., Σακκάς Δ. (Θεσσαλίας)

6ος όμιλος (4η αγωνιστική)
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Αμαλιάδας
Ανδριανός Κ., Ανδριανός Μ., Σωτηρόπουλος (Αχαΐας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Διαγόρας
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Κύριος (Αρκαδίας)

Ιάλυσος – Νίκη Τραγανού
Κακουλίδης (Θράκης), Στεφούλης (Γρεβενών), Μπαλιάκας (Κοζάνης)

Αχαρναϊκός – Πανμοβριακός
Αλαμπέης, Κολλιάκος, Βαξαβανέλλης (Αθηνών)

Παναιγιάλειος – Θύελλα Ραφήνας
Κακριδής, Σπηλιώτης, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

(20/10) Παλληνιακός – Φοίβος Κρεμαστής
Μπαλαχούτης, Κοτζαμανίδης, Γαρούφος (Πειραιά)

7ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Αιγάλεω – Πανθηραϊκός
Αλιάγας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Ηλυσιακός – Χαλκίδα
Κυρίτσης (Δωδεκανήσου), Γούρνιας, Καλλής (Ανατολικής Αττικής)

Απόλλων Ερέτριας – Χαραυγιακός
Ψυχούλας, Παγουράς, Δελής (Βοιωτίας)

Καλλιθέα – Κόρινθος
Αντωνίου, Καραθανάσης, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Θύελλα Καμαρίου – Άγιοι Ανάργυροι
Λεμπέσης (Πειραιά), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Παγουρτζής (Πειραιά)

Αιολικός – Άγιος Ιερόθεος
Φίτσας, Καντανολέων, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

8ος όμιλος (4η αγωνιστική)
Α.Ο. Κατασταρίου – Α.Ο. Υπάτου
Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Καραμέρος (Ηλείας)

Καλαμάτα – Παναργειακός
Νεοφυτιάδης, Μπουρτζοβίτης, Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

Πέλλανας Καστορείου – Ασπρόπυργος
Καδδάς, Κακαφώνης, Οικονόμου (Αχαΐας)

Πάμισσος Μεσσήνης – Ερμιονίδα
Αυγερινός (Αρκαδίας), Λιάπης, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Λέρνα – Αστέρας Βλαχιώτη
Χρονάς, Τσιρογιάννης, Ζούλης (Αχαΐας)

Μανδραϊκός – Αμβρυσσέας
Μπαϊρακτάρης, Σταυρόγλου, Καραγιαννίδης (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Α.Ο. Εικοσιμίας
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Λυκομήτρος (Αργολίδας).