ref

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (21/2)

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕΔ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα κυριακάτικα παιχνίδια στους 4 ομίλους της Γ΄ Εθνικής

Όλοι οι αγώνες θα ξεκινήσουν στις 15.00.
Αναλυτικά:

4ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Ηλυσιακός-Αστέρας Βάρης

Κουντουριώτης (Δυτ. Αττικής), Κρετσίμος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

ΠΑΟ Κρουσώνας-Ιάλυσος
Μιχαηλίδης (Βοιωτίας), Φαρμάκης (Δυτ. Αττικής), Φίλος (Βοιωτίας)

Ιωνικός-ΑΟΤ Αλίμου
Κουκουλάς (Λέσβου), Πυργάκης, Γκότσης (Κορινθίας)

Γλυφάδα-Επισκοπή
Κακρίδης (Κορινθίας), Τριαντάφυλλος, Σανός (Κορινθίας)

Τριγλία Ραφήνας-Φωστήρας
Νεοφυτιάδης (Κορινθίας), Μπετσόγλου, Σεφέρης (Κορινθίας)

Κηφισιά-ΟΦΗ
Μακρυπόδης (Αχαϊας), Μεϊντάνας, Γκαβέρας (Αχαϊας)

Ατρόμητος Πειραιά-Εθνικός
Γκοβέσης (Αρκαδίας), Τριανταφύλλου, Νίκα (Αρκαδίας)

Ερμής Ζωνιανών-Ηράκλειο
Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Μαυραντωνάκης, Παπαδάκης (Ηρακλείου)

1ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Εορδαϊκός-Απόλλων Κρύας Βρύσης
Πάνος (Ηπείρου), Αντωνίου, Λιόντος (Ηπείρου)
Καβάλα-Ηρακλής Αμπελοκήπων
Σιμίδης (Έβρου), Τερζόπουλος, Κίτσος (Έβρου)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης-Καμπανιακός
Δραμίδης (Θράκης), Τζιώτζιος, Γκιόση (Θράκης)
Άρης-Εθνικός Νέου Αγιονερίου
Λεωνίδας (Τρικάλων), Μάνασης (Τρικάλων), Νικζάς (Λάρισας)
FC Σερρών-Βυζάντιο Κοκκινοχώματος ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Κοζάνη-Θύελλα Φιλώτα, Μπαϊλης (Πρέβεζας), Κωνσταντίνου, Γκαρτζονίκας (Πρέβεζας)
Έβρος Σουφλίου-Νέστος Χρυσούπολης
Πουλικίδης (Δράμας), Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Δράμας
Κατής (Φλώρινας), Δημόπουλος (Φλώρινας), Παπαδόπουλος (Κοζάνης)

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Οπούντιος Μαρτίνου-Φαρκαδόνα
Καλανζής (Αθηνών), Νιδριώτης, Κολιάκος (Αθηνών)
Πύδνα Κίτρους-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Βρέσκας (Ημαθίας), Παπαδάκης, Κελεσίδης (Ημαθίας)
Εθνικός Φιλιππιάδας-Τύρναβος
Γιούργας (Κέρκυρας), Σκορδίλης, Γραικός (Κέρκυρας)
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας-Πύρασος Νέας Αγχιάλου
Δραγάτης (Χαλκιδικής), Συμεωνίδης, Σιανίδης (Μακεδονίας)
ΑΕ Καραϊσκάκης-Φωκικός ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Ρήγας Φεραίος-Νίκη Βόλου
Φωτιάς (Πέλλας), Δεμερτζής, Μίσκος (Πέλλας)
Θεσπρωτός-Πιερικός
Ζούγρας (Κοζάνης), Μωυσιάδης, Στεφούλης (Γρεβενών)
Δωτιέας Αγιάς-ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου
Χανίδης (Μακεδονίας), Τασόπουλος, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

3ος όμιλος – 16η αγωνιστική
ΑΟ Λεβάντε-Ηρακλής Ψαχνών
Τζαγκαράκης (Αχαϊας), Γεωργακόπουλος, Νούλας (Αχαϊας)
Καλαμάτα-Λουτράκι
Μανιώτης (Ανατ. Αττικής), Γουργιώτης, Κυριακόπουλος (Ανατ. Αττικής)
Παναρκαδικός-Χαλκίδα
Γρίμμας (Αθηνών), Μπατζιόπουλος, Δέτση (Αθηνών)
Δόξα Νέας Μανωλάδας-Παναργειακός
Γκάμαρης (Αθηνών), Κορτέσης, Λυμπερόπουλος (Αθηνών)
Κανάρης Νενήτων-ΑΕ Σπάρτη
Τσουκαλάς (Αθηνών), Βασιλάκης, Τάμαλης (Αθηνών)
Βύζας Μεγάρων-Ένωση Ερμιονίδας
Κραγασάκης (Ηρακλείου), Πασπάτης, Λεοντακιανάκος (Αθηνών)
Αιολικός-ΠΑΟ Βάρδας
Καρυοφύλλης (Πειραιά), Κοτζαμανίδης, Ζερβάκης (Πειραιά)