????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου (14&15/10)

Ο Ευάγγελος Χαραλαμπάκης από το Ηράκλειο, ορίστηκε στο παιχνίδι του Ερμή με τον Ηλυσιακό στα Ζωνιανά, ενώ το κρητικό ντέρμπι ανάμεσα στην Παλαιόχωρα και τον ΟΦ Ιεραπέτρας, ο  Σταυρουλάκης από το σύνδεσμο Ρεθύμνου. Σωτηριάδης από το Λασίθι στο Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος και Λεμπέσης Πειραιά στο Κηφισιά – ΠΑΟ.

Όλα τα παιχνίδια θα διεξαχθούν την Κυριακή (15/10) στις 16.00 εκτός από τα ματς της Νίκης Βόλου με τον Αχιλλέα Φαρσάλων και του ΝΠΣ Βόλος με τον Α.Ο. Σελλάνων που θα γίνουν το Σάββατο (14/10) στις 16.00.

Επίσης, το παιχνίδι του Ταμυναϊκού με τον Διαγόρα Αγίας Παρασκευής θα ξεκινήσει στις 13.30 της Κυριακής.

Αναλυτικά

Κρητικός όμιλος (8ος)

Ηρόδοτος-Άγιος Ιερόθεος

Σωτηριάδης (Λασιθίου), Πάγκαλος (Λασιθίου), Κομισοπούλου (Χανίων)

Φωστήρας-ΑΕ Μυλοποτάμου

Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Καραθανάσης, Βιντσεντζάτος (Ανατ. Αττικής)

Κηφισιά-ΠΟ Ατσαλένιου

Λεμπέσης (Πειραιά), Τζιλίρης (Πειραιά), Χρηστάκος (Βοιωτίας)

Ερμής Ζωνιανών-Ηλυσιακός

Χαραλαμπάκης (Ηρακλείου), Μαυρούδης, Τρουλινός (Ηρακλείου)

ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας

Σταυρουλάκης (Ρεθύμνου), Κοκμότος, Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

1ος όμιλος

Α.Ε. Διδυμοτείχου-Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

Κακουλίδης (Θράκης), Τζιώτζος (Θράκης), Δανδανίδης (Θράκης)

Α.Ο. Καβάλα-Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Τσοπουλίδης (Ξάνθης), Κούλα (Ξάνθης), Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Ορφέας Ξάνθης-Νέστος Χρυσούπολης

Σιμίδης (Έβρου), Διαμαντής (Έβρου), Τερζόπουλος (Έβρου)

Ελπίδα Σκουτάρεως-Απόλλων Παραλιμνίου

Γκορτσίλας (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Αϊνάλης (Μακεδονίας)

Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου-Αετός Ορφανού

Χανίδης (Μακεδονίας), Μποζατζίδης (Μακεδονίας), Κουφός (Μακεδονίας)

Δόξα Προσκυνητών-Άρης Αβάτου

Γεωργιτσόπουλος (Δράμας), Τσακίρης (Δράμας), Παστιάδης (Δράμας)

2ος όμιλος

Άρης Παλαιοχωρίου-Εδεσσαϊκός

Δραγούσης (Κιλκίς), Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)

Αγροτικός Αστέρας-ΑΠΕ Λαγκαδά

Μαλούτας (Ημαθίας), Θεοδώρου (Πιερίας), Βρούζος (Πιερίας)

Νάουσα-Πιερικός

Μιχούλιας (Μακεδονίας), Παπαδόπουλος (Μακεδονίας), Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

ΑΕ Καρίτσας-Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Μπαλάσας (Μακεδονίας), Ανδρέου (Μακεδονίας), Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

ΑΟ Καρδίας-Κιλκισιακός

Δημητριάδης (Χαλκιδικής), Πάσσαλης (Χαλκιδικής), Χρυσαΐδης (Χαλκιδικής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας-Ηρακλής

Σιδερίδης (Καστοριάς), Τζιαμπάσης (Κοζάνης), Τζουβάρας (Κοζάνης)

Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός

Μέγας (Πιερίας), Σαλτσίδης (Πιερίας), Μηνούδης (Πιερίας)

3ος όμιλος

ΑΕ Ποντίων-Πανλευκάδιος

Τσιτσανούδης (Λάρισας), Στάικος (Λάρισας), Πατέστος (Λάρισας)

Καστοριά-Εθνικός Φιλιππιάδας

Θεοδωρόπουλος (Φλώρινας), Δημόπουλος (Φλώρινας), Δράγος (Φλώρινας)

ΑΕ Λευκίμμης-Σκουφάς Κομποτίου

Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Πασχάλης (Ηπείρου), Κοττόρος (Ηπείρου)

Τηλυκράτης-Νέος Αμφίλοχος

Πουλημάς (Κέρκυρας), Κόλλιας (Ηπείρου), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

Θεσπρωτός-Ερμής Αμυνταίου

Κωστούλας (Άρτας), Κακατσίδης (Αιτωλοακαρνανίας), Σούζας (Αιτωλοακαρνανίας)

Μακεδονικός Φούφας-Αστέρας Παραποτάμου

Ζαμπάλας (Ηπείρου), Στεφούλης (Γρεβενών), Αντωνίου (Ηπείρου)

4ος όμιλος

Οπούντιος Μαρτίνου-ΑΟ Θήβα

Ντάουλας (Δυτικής Αττικής), Βαλκάνος (Δυτικής Αττικής), Καντανολέων (Δυτικής Αττικής)

Αμβρυσσέας Διστόμου-Ρήγας Φεραίου

Καλαμάτας (Εύβοιας), Πριόνας (Εύβοιας), Δέλχας (Εύβοιας)

Αστέρας Ιτέας-Ολυμπιακός Βόλου

Φωτόπουλος (Αττικής), Καραγιαννίδης (Αττικής), Κασιμάτης (Αττικής)

ΑΠΟΚ Βελούχι-ΓΣ Αλμυρός

Κέκελος (Αιτωλοακαρνανίας), Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας), Λυσαρης (Αιτωλοακαρνανίας)

ΝΠΣ Βόλος-ΑΟ Σελλάνων

Λαθύρης (Φθιώτιδας), Καραγιάννης (Φθιώτιδας), Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Νίκη Βόλου-Αχιλλέας Φαρσάλων

Λεωνίδας (Τρικάλων), Σταφύλας (Τρικάλων), Μπάλας (Τρικάλων)

5ος όμιλος

Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Βλαχώτης

Καλογεράκος (Ζακύνθου), Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

Λεωνίδιο-Παναρκαδικός

Λιάρος (Λακωνίας), Σταματάκος, Χατζημανώλης (Λακωνίας)

Ζάκυνθος-Πανηλειακός

Παναγιωτόπουλος (Αιτ/νιας), Καλαμπόκης, Τριανταφύλλου (Αιτ/νιας)

Καλαμάτα-ΠΑΟ Βάρδας

Ρούτσης (Κορινθίας), Κωνσταντόπουλος, Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Αστέρας Αμαλιάδας-Διαγόρας Βραχνέικων

Κόλλιας (Αργολίδας), Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Αχαϊκή-Παλληξουριακός

Κουφογιάννης (Φωκίδας), Τσιπούρας (Φωκίδας), Τριαντάφυλλος (Κορινθίας)

6ος όμιλος

Προοδευτική-Εθνικός

Βισκαδούρος (Ηρακλείου), Σαμοΐλης, Σταύρογλου (Αθηνών)

Ιάλυσος-ΑΟ Ζαευγολατιό

Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Κεφαλιάκος, Φαγκρίδας (Πειραιά)

Ρόδος-Λουτράκι

Παρχαρίδης (Δράμας), Κορώνας, Σγουράκης (Πειραιά)

Ασπρόπυργος-Ιωνικός

Περράκης (Αθηνών), Αρμακόλας, Μουτάφης (Κυκλάδων)

Πέλοπας Κιάτου-Διαγόρας Ρόδου

Κορδολαίμης (Ανατ. Αττικής), Καραθανάσης, Καλλής (Ανατ. Αττική)

7ος όμιλος

Αήττητος Σπάτων-Πανθηραϊκός

Μαχαίρας (Αθηνών), Τσολακίδης, Νικολάου (Αθηνών)

Ταμυναϊκός-Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Ξηρογιάννης (Βοιωτίας), Δοσκόρης (Φθιώτιδας), Κορακιανίτης (Βοιωτίας)

Ερμιονίδα-Ερμής Κιβερίου

Γκριτζέπης (Αρκαδίας), Χαραλαμπόπουλος, Καματάκης (Αρκαδίας)

Τριγλία Ραφήνας-ΑΟ Χαλκίς

Ευθυμίου (Δυτ. Αττικής), Πρέτζας, Κρετίμος (Δυτ. Αττικής)

Παναργειακός-Θύελλα Ραφήνας

Κακρίδης (Κορινθίας), Παπανικολάου, Σεφέρης (Κορινθίας)