????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρης πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του Σαββάτου (24/3)

Τα ματς γίνονται Σάββατο λόγω της εθνικής εορτής της 25ης Μαρτίου την Κυριακή και έχουν ώρα έναρξης τις 15.00, εκτός από το παιχνίδι Παναρκαδικός – Παλληξουριακός που θα αρχίσει στις 14.00.

Επίσης, η αναμέτρηση της Νίκης Βόλου με τον Διγενή Νεοχωρίου θα διεξαχθεί την επόμενη Τετάρτη (28/3).

Αναλυτικά:

8ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Ηρόδοτος – Α.Ε. Μυλοποτάμου

Κολύτας, Καφεσάκης, Φραγκιαδάκης (Λασιθίου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Κηφισιά

Ρατσιάτος (Αργολίδας), Μαυρουδής, Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)

Ηλυσιακός – Φωστήρας

Κακριδής (Κορινθίας), Γιαννίκος (Πειραιά), Χόικας (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Αιγάλεω

Νταούλας, Πρέντζας, Κρετσίμος (Δυτικής Αττικής)

Ερμής Ζωνιανών – Παλαιόχωρα

Χαραλαμπάκης, (ΦΩΤΟ) Δασκαλάκης, Ελευθεράκης (Ηρακλείου)

ΡΕΠΟ: ΠΟΑ

 

2ος όμιλος (29η αγωνιστική)

Άρης Παλαιοχωρίου – Λαγκαδάς

Φωτιάς, Δεμερτζής, Κεσίσογλου (Πέλλας).

Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Ηρακλής

Μπλούνας, Καλύβας, Καραγιάννης (Φθιώτιδας).

Κιλκισιακός – Αλμωπός Αριδαίας

Παλιούρας, Τυριακίδης, Μιχτακίδης (Μακεδονίας).

Εδεσσαϊκός – Καμπανιακός

Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Α.Ο. Καρδίας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Στόλης, Καμπούρης, Αναστασιάδης (Σερρών)

Α.Ε. Καρίτσας – Νάουσα

Μπουτσίκος, Τοροσιάδης, Νταβέλας (Μακεδονίας).

Μακεδονικός – Αγροτικός Αστέρας

Τσέτσιλας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

 

3ος όμιλος (25η αγωνιστική)

ΑΕΠ Καραγιαννίων – Σκουφάς Κομποτίου

Καλαντζής, Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Αστέρας Παραποτάμου – Νέος Αμφίλοχος

Πάνος, Θανασιάς, Κόλλιας (Ηπείρου)

Εθνικός Φιλιππιάδας – Τηλυκράτης

Ρούσσος – Μπεκερτζής, Φραγκούλης, Τσόγκας (Πρέβεζας).

Πανλευκάδιος – Θεσπρωτός

Κωστούλας, Μάνος (Άρτας), Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας).

Μακεδονικός Φούφα – Δόξα Κρανούλας

Μαυρίδης, Ταγκαλίδης, Μίλτσης (Πέλλας)

 

4ος όμιλος (25η αγωνιστική)

Οπούντιος Μαρτίνου – Α.Ο. Σελλάνων

Παπαποστόλου, Δέλχας, Κελεπούρης (Εύβοιας)

Αχιλλέας Φαρσάλων – Ρήγας Φεραίος

Μέγας, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Αλμυρός – Αμβρυσσέας

Τσιμεντερίδης, Τζιαμπάσης, Μπαλιάγκας (Κοζάνης)

Θήβα – Αστέρας Ιτέας

Βλάχος, Κουλοχέρης, Γκούβας (Ανατολικής Αττικής)

Βελούχι – ΝΠΣ Βόλος

Κέκελος, Λυσσάρης, Λιακώνης (Αιτωλοακαρνανίας)

Νίκη Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου

Τσιτσανούδης, Καραγιάννης, Τσάπραζης (Λάρισας)

 

5ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Παναρκαδικός – Παλληξουριακός

Χρονάς, Σωτηρόπουλος, Ανδριανός (Αχαΐας)

ΠΑΟ Βάρδας – Αχαϊκή

Μανούχος, Λυκομήτρος, Νενεκούμης (Αργολίδας)

Διαγόρας Βραχνέικων – Ζάκυνθος

Τάσης (Ηπείρου), Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτωλοακαρνανίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Λεωνίδιο

Κόλλιας (Αργολίδας), Σάνος, Θεοδωρόπουλος (Κορινθίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Καλαμάτα

Τζαγκαράκης (Αχαΐας), Κωνσταντόπουλος, Παπανικολάου (Κορινθίας)

Τσικλητήρας Πύλου – Πανηλειακός

Αυγερινός, Νίκα, Καματάκης (Αρκαδίας)

 

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Προοδευτική – Ζευγολατιό

Αντωνίου (Ανατολικής Αττικής), Γουρνιάς (Αθηνών), Μέστρος (Λέσβου)

Ιωνικός – Ρόδος

Γκάμαρης, Κορτέσης, Δέτση (Αθηνών)

Διαγόρας – Ιάλυσος

Παπαβασιλείου, Σπάρταλης, Τσέτσος (Δωδεκανήσου)

Εθνικός – Κερατσίνι

Λάμπρου, Φίλος (Εύβοιας), Παγουράς (Βοιωτίας)

Πέλοπας Κιάτου – Ασπρόπυργος

Μαρκαντωνάτος, Καραλής, Ασημακόπουλος (Ηλείας)

 

7ος όμιλος (21η αγωνιστική)

Αήττητος Σπάτων – Ερμής Κιβερίου

Κατόπης, Πασπάτης (Σάμου), Ντζουροπάνος (Δυτικής Αττικής)

Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Τριγλία Ραφήνας

Τσουκαλάς (Αθηνών), Πετρίδης (Χίου), Αραβίδης (Αθηνών)

Θύελλα Ραφήνας – Ερμιονίδα

Περράκης, Νικολάου, Παγουρτζής (Αθηνών)

Πανθηραϊκός – Αιολικός

Κάτοικος, Κολιάκος (Αθηνών), Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

Παναργειακός – Ταμυναϊκός

Καρυοφύλλης (Πειραιά), Κοκαρίδας (Αθηνών), Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)