G ETHNIKI LOGO

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα (όλων των ομίλων) και η διαιτησία της Κυριακής (6/1)

Ποδαρικό με Γ’ Εθνική κάνει το 2019 καθώς την Κυριακή (6/1) θα διεξαχθεί η 12η αγωνιστική στον 7ο ομίλο και η 13η στους υπόλοιπους.
Εξαίρεση αποτελεί το ματς του Μελιτέα με τον Ολυμπιακό Κυμίνων που θα γίνει το Σάββατο (5/1) αλλά και το Διαγόρας Βραχνέικων – Φοίβος Κρεμαστής που ορίστηκε για τις 9 Ιανουαρίου.
Όλα τα ματς θα ξεκινήσουν στις 15:00 της Κυριακής εκτός από το Πανθηραϊκός – Κόρινθος (12:30).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (13η αγωνιστική)
Κερατσίνι – Γιούχτας
Μπαϊρακτάρης, Αραβίδης, Γενναίος (Αθηνών)

Αμπελακιακός – Προοδευτική
Ζαχαρόπουλος, Σοφιάς, Γκουβας (Ανατ. Αττικής)

ΑΕ Νεάπολης – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Πατεμτζής, Γαρεφαλάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

Εθνικός – ΟΦ Ιεράπετρας
Τσακαλίδης, Μαλανδρής (Χαλκιδικής), Νικολάου (Αθηνών)

Ιωνικός – Ατσαλένιος
Κατόπης (Σάμου), Χαντζίκος (Δυτ. Αττικής), Κουλοχέρης (Ανατ. Αττικής)

ΑΟ Παλαιοχώρας – Επισκοπή
Κουναλάκης, Σφακιανάκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

1ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟ Κοσμίου
Τσιλίκας, Βερνέζης, Κουκούμης (Καβάλας)

Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Σιαμάνης, Χασιώτης, Κοτανίδου (Δράμας)

Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Μαρόπουλος, Σιανίδης, Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)

Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Ανεστίδης, Γκοντόλιας, Τζιβαρτζίδης (Ξάνθης)

Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Τζουμαλάκης, Κρυωνάς, Αναστασιάδης (Σερρών)

Άρης Αβάτου – ΑΕ Καλαμπακίου
Κεφίλης (Έβρου), Καρακασίδης, Δανδανίδης (Θράκης)

Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς
Δημητριάδης, Χρυσαίδης, Τσιρωνάς (Χαλκιδικής)

2ος όμιλος (13η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ερμής Αμυνταίου
Αργυρός, Δεμερτζής, Μίλτσης (Πέλλας)

ΠΟ Τρίγλιας – Μακεδονικός
Μπεκιάρης, Βογιατζής, Παπαλίτσας (Καρδίτσας)

ΑΠΕ Λαγκαδά – Νίκη Αγκαθιάς
Καλατζής, Σακκάς, Αναστασίου (Θεσσαλίας)

Αλμωπός Αριδαίας – Γιαννιτσά
Τσιμεντερίδης, Βογδόπουλος (Κοζάνης), Πάνου (Φλώρινας)

Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός
Μέγας, Μηνούδης (Πιερίας), Καλορογιάννης (Κυκλάδων)

Ελπίδα Σκουτάρεως – Αγροτικός Αστέρας
Μπουμαρσόπουλος, Στίακος, Πατέτσος (Λάρισας)

Μελιτέας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Σπυριάδης (Χίου), Τέγος, Δρουδάκης (Γρεβενών)

3ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Τηλυκράτης – Κρόνος Αργυράδων
Ι. Πάνος, Τσαντάς, Σ. Πάνος (Ηπείρου)

ΑΕ Λευκίμμης – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σιντόρης, Λιαμιράς, Ράπτης (Θεσπρωτίας)

Θεσπρωτός – Θρίαμβος Σερβιανών
Νικόπουλος, Μιχαλάς, Μίχος (Κέρκυρας)

Αχέρων Καναλακίου – Ναυπακτιακός Αστέρας
Καδδάς, Οικονόμου, Κακαφώνης (Αχαΐας)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Γρεβενά Αεράτα
Πέτσας, Μπάλας, Αλεξόπουλος (Τρικάλων)

4ος όμιλος (13η αγωνιστική)
ΑΟ Σελλάνων – Φωκικός
Κουρλός, Μπύρος, Κατσαρός (Ευρυτανίας)

Στυλίδα – Θησέας Αγριάς
Ξηρογιάννης, Παγουράς, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Φουστανάς, Τσεχελίδης, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)

Νίκη Βόλου – Πιερικός
Μαμασούλας, Κουφός, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Αλμυρός – Ολυμπιακός Βόλου
Μελτζανίδης, Γιάντσης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Μετέωρα
Τασιόπουλος, Σακκάς (Θεσσαλίας), Μπουρονίκος (Λάρισας)

Αστέρας Ιτέας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Παπακωνσταντίνου, Καλύβας, Δόσκορης (Φθιώτιδας)

6ος όμιλος (13η αγωνιστική)
Παναιγιάλειος – Παλληνιακός
Μαρκαντωνάτος, Ασημακόπουλος, Λιάπης (Ηλείας)

Αχαρναϊκός – ΠΑΟ Βάρδας
Χουλιάρας, Τσιφλάκος, Νέγρης (Ευβοίας)

Ιάλυσος – Αστέρας Αμαλιάδας
Μπερέτας, Κακάνης (Ανατ. Αττικής), Μαραθωτίτης (Αθηνών)

Διαγόρας Βραχνέικων – Φοίβος Κρεμαστής
Παπαγεωργόπουλος, Λυκομήτρος, Λέκκας (Αργολίδας)

Νίκη Τραγανού – Πανηλειακός
Αλιάγας, Φαρμάκης (Δυτ. Αττικής), Παπαδόπουλος (Κιλκίς)

Θύελλα Ραφήνας – Πανμοβριακός
Αλαφογιάννης, Δελλής (Βοιωτίας), Ιωάννου (Ευβοίας)

7ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Αιολικός – Χαραυγιακός
Χατζηγιάννης (Πειραιά), Στεφάνου, Τραουδάς (Χίου)

Αιγάλεω – Θύελλα Καμαρίου
Γιαννουκάς (Δωδεκανήσου), Βιτσεντζάτος (Ανατ. Αττικής), Χλεμπογιάννης (Φωκίδας)

Χαλκίδα – Καλλιθέα
Ρούτσης, Σπηλιώτης, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Ηλυσιακός – Απόλλων Ερέτριας
Γιαννόπουλος, Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας), Αλέκος (Δωδεκανήσου)

Πανθηραϊκός – Κόρινθος
Μπαλαχούτης, Σγουράκης, Γαρούφος (Πειραιά)

Άγιος Ιερόθεος – Άγιοι Ανάργυροι
Χρυσάφης, Καραγιαννίδης (Αθηνών), Λυρής (Λέσβου)

8ος όμιλος (13η αγωνιστική)
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Κατασταρίου
Τσατσούλης, Τσολακίδης, Μητράκος (Αθηνών)

Παναρκαδικός – Καλαμάτα
Τσουκαλάς, Νιδριώτης, Κολλιάκος (Αθηνών)

Μανδραϊκός – ΑΕ Πελλάνας Καστορείου
Ζεστάς (Λέσβου), Κοτζαμανίδης, Καρακελές (Πειραιά)

ΑΕ Λέρνας – Ασπρόπυργος
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Πήττας, Καραλής (Ηλείας)

Πάμισος – Παναργειακός
Βεργέτης, Σταματόπουλος, Τσούκας (Αρκαδίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – ΑΟ Υπάτου
Τζαγκαράκης, Ανδριανός, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)

ΑΟ Εικοσιμίας – Αμβρυσσέας
Καλαμάρης, Καλυβόπουλος, Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)