doc_20160215_1583779_patemtzis

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και σφυρίχτρες των 8 ομίλων του Σαββατοκύριακου (15-16/12)

Με τις αναμετρήσεις της 11ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 12ης στους υπόλοιπους επτά θα δοθεί συνέχεια το Σαββατοκύριακο (15-16/12) στο πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (12/12) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες

Το Σάββατο στις 15.00 θα γίνουν τα παιχνίδια Ο.Φ. Ιεράπετρας – Αμπελακιακός, Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου, Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας, Παλληνιακός – Διαγόρας και στις 13.30 το Πέλλανας Καστορείου – Α.Ο. Κατασταρίου, ενώ τα υπόλοιπα θα διεξαχθούν την Κυριακή στις 15.00, εκτός από τα Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός (12.30), Πανηλειακός – Ιάλυσος (12.00) και Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός (12.00).

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (12η αγωνιστική)
Ατσαλένιος – Α.Ε. Νεάπολης
Γεωργόπουλος, Μαυρεδάκης, Τσιλίκας (Χανίων)

Παλαιοχώρα – Εθνικός
Πατεμτζής (ΦΩΤΟ), Μαυραντωνάκης, Δασκαλάκης Α. (Ηρακλείου)

Επισκοπή – Ιωνικός
Μανδαλενάκης, Γαρεφαλάκης, Δασκαλάκης Ι. (Ηρακλείου)

Γιούχτας – Ατρόμητος Πειραιά
Ταμπουρατζής, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Κερατσίνι
Βισκαδούρος, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

(15/12) Ο.Φ. Ιεράπετρας – Αμπελακιακός
Μαχαίρας (Αθηνών), Κοκμοτός (Δωδεκανήσου), Λιοδάκης (Ρεθύμνου)

1ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟ Κοσμίου
Στρατούδης (Έβρου), Καμπερίδης, Καρασαββαΐδης (Καβάλας)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Τσοπουλίδης, Εμπλιούκ, Κηλικιώτης (Ξάνθης)

Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Γκαϊτατζής, Τσακίρης, Χασιώτης (Δράμας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Κακουλίδης, Καρακασίδης, Καραγιάννης (Θράκης)

Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Παρχαρίδης, Ραβικάλης, Κοτανίδου (Δράμας)

Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου
Σκούτας, Χρυσαΐδης, Τσιρώνας (Χαλκιδικής)

(15/12) Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Τσιάρας, Δεδονάκης, Ζαχαριάς (Καβάλας)

2ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – Λαγκαδάς
Κωνσταντινίδης (Σάμου), Αναστασιάδης, Σακκός (Σερρών)

Αγροτικός Αστέρας – Αλμωπός Αριδαίας
Πολυχρόνης (Πιερίας), Δεδικούσης, Παραφέστας (Λάρισας)

Μελιτέας Μελίτης – Άρης Παλαιοχωρίου
Τσέτσιλας, Στεφούλης, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Βέροια
Θεοχάρης (Θεσσαλίας), Νίκζας (Λάρισας), Αναστασίου (Θεσσαλίας)

Μακεδονικός – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γιουματζίδης, Δέλλιος, Κεσίσογλου (Πέλλας)

Νίκη Αγκαθιάς – Ερμής Αμυνταίου
Τζάμος (Καστοριάς), Τέγος, Δρουδάκης (Γρεβενών)

(15/12) Γιαννιτσά – ΠΟ Τρίγλιας
Βουρνέλης, Παπαδόπουλος, Τυριακίδης (Μακεδονίας)

3ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Κρόνος Αργυράδων – Μακεδονικός Φούφα
Μάντζιος (Ηπείρου), Τίκας (Θεσπρωτίας), Τσαντάς (Ηπείρου)

Θρίαμβος Σερβιανών – Τηλυκράτης
Λεωνίδας Σ., Μανασής, Λεωνίδας Κ. (Τρικάλων)

Σούλι Παραμυθιάς – Α.Ε. Λευκίμμης
Κατόπης (Σάμου), Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Ναυπακτιακός Αστέρας – Θεσπρωτός
Βεργέτης Χ., Βεργέτης Δ., Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Α.Ο. Φλωριάδας
Μπαλάκας, Δράγος, Δούμτσης (Φλώρινας)

Γρεβενά Αεράτα – Αχέρων Καναλακίου
Σπυριάδης (Χίου), Πρέσπαρης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

4ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Θησέας Αγριάς – Α.Ο. Σελλάνων
Μέγας, Μηνούδης, Κουτσικανίδης (Πιερίας)

Αναγέννηση Καρδίτσας – Φωκικός
Νικόπουλος, Σακκάς, Σφυρής (Θεσσαλίας)

Πιερικός – Στυλίδα
Τσιαουσίδης, Μιχτατίδης, Παπαδοπούλου (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Βόλου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Μπουμαρσόπουλος, Καραγιάννης, Νάκας (Λάρισας)

Μετέωρα – Νίκη Βόλου
Καραντώνης, Παπαδάκης, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

Αστέρας Ιτέας – Αλμυρός
Λαθύρης, Δόσκορης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Απόλλων Μακρυχωρίου
Μιχούλιας, Χατζηβασιλείου, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

6ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Αχαρναϊκός
Φίτσας, Καντανολέων, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Πανηλειακός – Ιάλυσος
Τσουκαλάς, Κολλιάκος (Αθηνών), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)

Θύελλα Ραφήνας – Διαγόρας Βραχνέικων
Ευθυμίου, Βαξαβανέλλης (Αθηνών), Κόπανος (Χίου)

Πανμοβριακός – Νίκη Τραγανού
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Βασιλόπουλος, Καλυβόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Αστέρας Αμαλιάδας – Παναιγιάλειος
Κακριδής (Κορινθίας), Γαλανόπουλος, Τάκος (Αιτωλοακαρνανίας)

(15/12) Παλληνιακός – Διαγόρας
Νταούλας, Οικονόμου, Πλακάς (Δυτικής Αττικής)

7ος όμιλος (11η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Ηλυσιακός
Ρούσσος, Σπηλιώτης, Κλεπετσάνης (Κορινθίας)

Καλλιθέα – Πανθηραϊκός
Ατσικνούδας (Δωδεκανήσου), Κακάνης (Ανατολικής Αττικής), Λιαμιράς (Θεσπρωτίας)

Απόλλων Ερέτριας – Άγιος Ιερόθεος
Μπαλαχούτης, Κορωνάς, Ζερβάκης (Πειραιά)

Κόρινθος – Άγιοι Ανάργυροι
Λιάρος, Σόβολος (Λακωνίας), Τσούκας (Αρκαδίας)

Αιγάλεω – Χαραυγιακός
Γιαννόπουλος (Μεσσηνίας), Μουτάφης (Κυκλάδων), Ισσά (Αθηνών)

Αιολικός – Χαλκίδα
Στάμος, Αραβίδης, Καραγεώργος (Αθηνών)

8ος όμιλος (12η αγωνιστική)
Α.Ο. Εικοσιμίας – Πάμισος Μεσσήνης
Σαφαρίκας, Τσούτσης, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)

Αμβρυσσέας – Αστέρας Βλαχιώτη
Ζαχαρόπουλος, Κυριακόπουλος (Ανατολικής Αττικής), Στεφάνου (Χίου)

Ασπρόπυργος – Παναρκαδικός
Κουκουλάς (Λέσβου), Ζήρδας, Σταυρόγλου (Αθηνών)

Παναργειακός – Μανδραϊκός
Κάτοικος, Νικολάου, Χιόνης (Αθηνών)

Α.Ο. Υπάτου – Λέρνα
Πόγκας, Δάλλας, Νέγρης (Εύβοιας)

Καλαμάτα – Ερμιονίδα
Ανδριανός, Οικονόμου, Τσιρογιάννης (Αχαΐας)

(15/12) Πέλλανας Καστορείου – Α.Ο. Κατασταρίου
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνίας), Κύριος (Αρκαδίας)