????????????????????????????????????

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία της Κυριακής (3/2) και των 8 ομίλων

Με τις αναμετρήσεις της 15ης αγωνιστικής στον 7ο όμιλο και της 17ης στους υπόλοιπους επτά θα συνεχιστεί την Κυριακή (3/2) το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και την Τετάρτη (30/1) η ΚΕΔ/ΕΠΟ ανακοίνωσε τους διαιτητές και τους βοηθούς τους, που θα διευθύνουν τους αγώνες.
Όλα τα ματς ξεκινούν στις 15.00, εκτός από τα Διαγόρας – Διαγόρας Βραχνέικων (14.15), Νίκη Τραγανού – Ιάλυσος (13.00), Φοίβος Κρεμαστής – Παλληνιακός (14.00), Πανθηραϊκός – Αιγάλεω (12.00), Α.Ο. Υπάτου – Α.Ο. Κατασταρίου (12.00)

Αναλυτικά:
Κρητικός (5ος) όμιλος (17η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Εθνικός
Δραγάτης (Αν. Αττικής), Κουρέντας (Τρικάλων), Ζήρδας (Αθηνών)

Ιωνικός – Α.Ε. Νεάπολης
Χρόνης, Χαντζίκος, Παύλος (Δυτικής Αττικής)

Επισκοπή – Αμπελακιακός
Βισκαδούρος, Ελευθεράκης, Δρακουλάκης (Ηρακλείου)

Παλαιοχώρα – Κερατσίνι
Σταυρουλάκης, Δασκαλομαρκάκης, Φραγκιαδάκης (Ρεθύμνου)

Ο.Φ. Ιεράπετρας – Γιούχτας
Αλιάγας (Δυτικής Αττικής), Αναστασάκης, Τσιλίκας (Χανίων)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Προοδευτική
Ταμπουρατζής, Φραγκιαδάκης, Καφεσάκης (Λασιθίου)

1ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Ορφανού
Μαρόπουλος, Κουφός, Μαδίτσης (Μακεδονίας)

Άρης Αβάτου – Κεραυνός Πέρνης
Χορόζογλου, Χασιώτης, Ραβικάλης

Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Κατεριάδης, Δεμερτζής Ν, Ταγκαλίδης (Πέλλας)

Πανσερραϊκός – Καβάλα
Γιουματζίδης, Δέλλιος, Δεμερτζής Χ. (Πέλλας)

Α.Ε. Καλαμπακίου – ΠΑΟ Κοσμίου
Φουστανάς, Τσεχελίδης, Γεωργόπουλος (Μακεδονίας)

Νέστος Χρυσούπολης – Ασπίδα Ξάνθης
Κεφαλάς (Σερρών), Δανδανίδης, Καρακασίδης (Θράκης)

Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Τσιλίκας, Καμπερίδης, Δεδονάκης (Καβάλας)

2ος όμιλος (17η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Άρης Παλαιοχωρίου
Τσιμεντερίδης, Τζιουβάρας, Πραχάλης (Κοζάνης)

Βέροια – Αλμωπός Αριδαίας
Μπουτσίκος, Παπαδόπουλος, Μιχτατίδης (Μακεδονίας)

Ολυμπιακός Κυμίνων – Λαγκαδάς
Τσιαουσίδης, Μεταξιώτης, Κωνσταντίν (Μακεδονίας)

Μελιτέας Μελίτης – ΠΟ Τρίγλιας
Τζάμος, Σιδερίδης, Τριανταφυλλίδης (Καστοριάς)

Αγροτικός Αστέρας – Ερμής Αμυνταίου
Παραδεισόπουλος, Μηνούδης, Σαλτσίδης (Πιερίας)

Εδεσσαϊκός – Μακεδονικός
Ζαμπαλάς (Ηπείρου), Φαλτάκας, Μωυσιάδης (Γρεβενών)

Γιαννιτσά – Νίκη Αγκαθιάς
Πολυχρονίου (Καστοριάς, Τέγος, Δρουδάκης (Γρεβενών)

3ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Αχέρων Καναλακίου – Θεσπρωτός
Αθανασίου, Μάνος, Νούσιας (Άρτας)

Γρεβενά Αεράτα – Α.Ε. Λευκίμμης
Κεχαγιάς, Βογδόπουλος (Κοζάνης), Πάνου (Φλώρινας)

Μακεδονικός Σιάτιστας – Τηλυκράτης
Μαυρίδης, Νησελίτης, Πίτος (Ημαθίας)

Σούλι Παραμυθιάς – Κρόνος Αργυράδων
Πάνος, Θανασιάς, Τσαντάς (Ηπείρου)

Θρίαμβος Σερβιανών – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας
Σιντόρης (Θεσπρωτίας), Μιχαλάς, Μίχος (Κέρκυρας)

4ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Αλμυρός
Αλαφογιάννης, Τσώνης, Καλαμπούκας (Βοιωτίας)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Νίκη Βόλου
Μελτζανίδης (Ημαθίας), Μανασής, Μπάλας (Τρικάλων)

Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας
Λαθύρης, Λιτοσελίτης (Φθιώτιδας), Κανιούρας (Καρδίτσας)

Αστέρας Ιτέας – Στυλίδα
Φωκάς, Σωτηρόπουλος, Παπαδημητρίου (Αχαΐας)

Μετέωρα – Φωκικός
Παπακωνσταντίνου, Δόσκορης (Φθιώτιδας), Τίκας (Καρδίτσας)

Ολυμπιακός Βόλου – Θησέας Αγριάς
Αγγελούλης, Μάνος, Δεδικούσης (Λάρισας)

6ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Διαγόρας – Διαγόρας Βραχνέικων
Στάμος, Ισσά (Αθηνών), Ναζιρόπουλος (Έβρου)

Νίκη Τραγανού – Ιάλυσος
Καδδας (Αχαΐας), Βεργέτης Δ. (Αρκαδίας), Ανδριανός (Αχαΐας)

Πανμοβριακός – Αχαρναϊκός
Κουτσαναστάσης, Καρβούνης (Μεσσηνία), Λιάπης (Ηλείας)

Θύελλα Ραφήνας – Παναιγιάλειος
Ανδρικόπουλος (Κυκλάδων), Τσολακίδης, Λιαμπότης (Αθηνών)

Φοίβος Κρεμαστής – Παλληνιακός
Κακουλίδης (Θράκης), Χιόνης, Όντος (Αθηνών)

Αστέρας Αμαλιάδας – ΠΑΟ Βάρδας
Σταυρόπουλος, Ασημακόπουλος, Καραμέρος (Ηλείας)

7oς όμιλος (15η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Απόλλων Ερέτριας
Ζεστάς (Λέσβου), Σοφιάς, Κακάνης (Ανατολικής Αττικής)

Κόρινθος – Καλλιθέα
Αδαμόπουλος (Ζακύνθου), Πήτας (Ηλείας), Αδαμόπουλος (Μεσσηνίας)

Άγιοι Ανάργυροι – Θύελλα Καμαρίου
Βλάχος, Κυριακόπουλος, Βιτσεντζάτος (Ανατολικής Αττικής)

Άγιος Ιερόθεος – Αιολικός
Κακριδής, Μπουρτζοβίτης, Σπηλιώτης (Κορινθίας)

Πανθηραϊκός – Αιγάλεω
Φίτσας (Δυτικής Αττικής), Καλλής, Τσαλίκογλου (Ανατολικής Αττικής)

Χαλκίδα – Ηλυσιακός
Λεμπέσης, Παγουρτζής (Πειραιά), Χριστοδούλου (Ημαθίας)

8ος όμιλος (17η αγωνιστική)
Ερμιονίδα – Πάμισος Μεσσήνης
Λιάρος, Σόβολος (Λακωνίας), Τσούκας (Αρκαδίας)

Αστέρας Βλαχιώτη – Λέρνα
Αυγερινός, Κύριος, Σταματόπουλος (Αρκαδίας)

Αμβρυσσέας – Μανδραϊκός
Τασιόπουλος, Σακκάς, Σαμαράς (Θεσσαλίας)

Α.Ο. Εικοσιμίας – Παναρκαδικός
Καλαμάρης, Λύσσαρης, Βασιλόπουλος (Αιτωλοακαρνανίας)

Α.Ο. Υπάτου – Α.Ο. Κατασταρίου
Γιαννούκας, Κοττορός (Δωδεκανήσου), Μητροφάνης (Αθηνών)

Παναργειακός – Καλαμάτα
Πολυχρόνης (Πιερίας), Γιάντσης (Ημαθίας), Γούρνιας (Ανατολικής Αττικής)

Ασπρόπυργος – Πέλλανας Καστορείου
Κωνσταντινίδης (Σάμου), Δόσης, Καφρίτσας (Αθηνών).