897387db865960241b7de74defc45af8_213721

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα στις αναμετρήσεις των 8 ομίλων (3/3)

Με νίκη παραμονής ο ΠΟΑ 1-3 στον Πειραιά επί του Ατρομήτου ενώ ο Γιούχτας κόλλησε και πάλι στην ισοπαλία 1-1 με τον Εθνικό στις Αρχάνες. Αυτή ήταν η δεύτερη σερί μετά την αποπομπή του Μηνά Πίτσου και θα πρέπει πλέον να θεωρείται λήξαν η υπόθεση της ανόδου.
Αναλυτικά
Κρητικός (5ος) όμιλος (21η αγωνιστική)
Ατρόμητος Πειραιά – Ατσαλένιος 1-3
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Παλαιοχώρα 5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Επισκοπή 1-1
Προοδευτική – Ιωνικός
Γιούχτας – Εθνικός 1-1
Κερατσίνι – Αμπελακιακός 1-0
Ρεπό: Α.Ε. Νεάπολης

1ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Απόλλων Παραλιμνίου – Α.Ε. Καλαμπακίου 3-1
Νέστος Χρυσούπολης – Πανσερραϊκός 3-0
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αλέξανδρος Κιλκίς 0-2
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου 0-0
Ασπίδα Ξάνθης – Αετός Ορφανού 0-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Κεραυνός Πέρνης 0-2
Καβάλα – Εθνικός Σιδηροκάστρου 5-0

2ος όμιλος (21η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – Αγροτικός Αστέρας 0-0
Εδεσσαϊκός – Μελιτέας Μελίτης 3-0
Γιαννιτσά – Ολυμπιακός Κυμίνων 2-0
Νίκη Αγκαθιάς – Βέροια 0-0
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1
Ερμής Αμυνταίου – Αλμωπός Αριδαίας 1-4
ΠΟ Τρίγλιας – Λαγκαδάς 2-0

3ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Μακεδονικός Φούφα – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-1
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Σιάτιστας 1-0
Θρίαμβος Σερβιανών – Γρεβενά Αεράτα 5-0
Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας – Αχέρων Καναλακίου 0-1
Τηλυκράτης – Α.Ε. Λευκίμμης 0-3
Κρόνος Αργυράδων – Α.Ο. Φλωριάδας 3-0 ά.α.
Ρεπό: Θεσπρωτός

4ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Α.Ο. Σελλάνων – Μετέωρα 1-0
Ολυμπιακός Βόλου – Αστέρας Ιτέας 1-0
Πιερικός – Οικονόμος Τσαριτσάνης 0-0
Θησέας Αγριάς – Αλμυρός 1-1
Φωκικός – Νίκη Βόλου 0-1
Στυλίδα – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 1-1
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Μακρυχωρίου 0-3 ά.α.

6ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Διαγόρας – Πανηλειακός 1-0
Φοίβος Κρεμαστής – Θύελλα Ραφήνας 0-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Πανμοβριακός 0-5
ΠΑΟ Βάρδας – Νίκη Τραγανού 1-0
Παλληνιακός – Διαγόρας Βραχνέικων 0-0
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός 1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

7ος όμιλος (18η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Αιολικός 1-2
Άγιος Ιερόθεος – Χαραυγιακός 3-2
Άγιοι Ανάργυροι – Πανθηραϊκός 1-1
Κόρινθος – Ηλυσιακός 1-1
Απόλλων Ερέτριας – Χαλκίδα 0-1
Καλλιθέα – Αιγάλεω 1-0

8ος όμιλος (21η αγωνιστική)
Παναργειακός – Α.Ο. Εικοσιμίας 7-0
Ασπρόπυργος – Αμβρυσσέας 2-0
Ερμιονίδα – Α.Ο. Υπάτου 0-4
Καλαμάτα – Πάμισος Μεσσήνης 1-0
Α.Ο. Κατασταρίου – Λέρνα 1-0
Παναρκαδικός – Μανδραϊκός 2-0
(2/3) Πέλλανας Καστορείου – Αστέρας Βλαχιώτη 1-2