b9dd3e926e5277287bc8b15b3f8003c6_215126

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων της Κυριακής (17/3)

Τι έγινε στις κυριακάτικες (17/3) αναμετρήσεις των 8 ομίλων
Κρητικός (5ος) όμιλος (22η αγωνιστική)
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Ατρόμητος Πειραιά 3-1
Ατσαλένιος – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
Παλαιοχώρα – Προοδευτική 1-1
Επισκοπή – Γιούχτας 1-1
Εθνικός – Κερατσίνι 3-0
Αμπελακιακός – Α.Ε. Νεάπολης 2-0
Ρεπό: Ιωνικός

1ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 1-2
Πανσερραϊκός – Ορφέας Ξάνθης 1-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Ασπίδα Ξάνθης 3-0
Άρης Αβάτου – ΠΑΟ Κοσμίου 4-2
Αετός Ορφανού – Καβάλα 1-2
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Κεραυνός Πέρνης 0-3

2ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-1
Αγροτικός Αστέρας – Γιαννιτσά 1-0
Μελιτέας Μελίτης – Νίκη Αγκαθιάς 1-1
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός 1-3
Βέροια – Ερμής Αμυνταίου 3-0
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΟ Τρίγλιας 1-2
Λαγκαδάς – Αλμωπός Αριδαίας 0-3

3ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Σούλι Παραμυθιάς – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0
Μακεδονικός Σιάτιστας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-2
Γρεβενά Αεράτα – Κρόνος Αργυράδων 0-3
Α.Ε. Λευκίμμης – Θεσπρωτός 1-3
Α.Ο. Φλωριάδας – Τηλυκράτης 0-3 ά.α.
Ρεπό: Αχέρων Καναλακίου

4ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Ολυμπιακός Βόλου – Α.Ο. Σελλάνων 3-1
Μετέωρα – Πιερικός 2-2
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Θησέας Αγριάς 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Φωκικός 3-4
Αλμυρός – Στυλίδα 6-0
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Νίκη Βόλου 2-4
Αστέρας Ιτέας – Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 ά.α.

6ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Φοίβος Κρεμαστής – Διαγόρας 1-2
Πανηλειακός – Αστέρας Αμαλιάδας 5-1
Θύελλα Ραφήνας – ΠΑΟ Βάρδας 2-1
Πανμοβριακός – Παλληνιακός 0-1
Διαγόρας Βραχνέικων – Παναιγιάλειος 3-1
Αχαρναϊκός – Ιάλυσος 0-0
Ρεπό: Νίκη Τραγανού

7ος όμιλος (19η αγωνιστική)
Χαραυγιακός – Πανθηραϊκός 1-2
Ηλυσιακός – Άγιος Ιερόθεος 0-0
Χαλκίδα – Άγιοι Ανάργυροι 0-1
Αιγάλεω – Κόρινθος 3-2 (ΦΩΤΟ)
Αιολικός – Απόλλων Ερέτριας 4-0
Θύελλα Καμαρίου – Καλλιθέα 0-0

8ος όμιλος (22η αγωνιστική)
Αστέρας Βλαχιώτη – Α.Ο. Κατασταρίου 1-1
Πάμισος Μεσσήνης – Παναρκαδικός 0-0
Μανδραϊκός – Λέρνα 0-1
Παναργειακός – Ερμιονίδα 1-0
Α.Ο. Υπάτου – Ασπρόπυργος 0-1
Α.Ο. Εικοσιμίας – Πέλλανας Καστορείου 0-2
Αμβρυσσέας – Καλαμάτα 0-1