a024a7c46c0e401b119f47b5e0e5c072_205000

Γ΄ΕΘΝΙΚΗ: Τα πλήρη αποτελέσματα και των 8 ομίλων της Κυριακής (2/12)

Τι έγινε στις κυριακάτικες (2/12) αναμετρήσεις των 8 ομίλων
Κρητικός (5ος) όμιλος (10η αγωνιστική)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατρόμητος Πειραιά 1-1
Ο.Φ. Ιεράπετρας – Προοδευτική 2-0
Ατσαλένιος – Γιούχτας 0-0
Επισκοπή – Κερατσίνι 3-1
Ιωνικός – Αμπελακιακός 0-0
Εθνικός – Α.Ε. Νεάπολης 3-1
Ρεπό: Παλαιοχώρα

1ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης 3-1
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης 0-0
Πανσερραϊκός – ΠΑΟ Κοσμίου 3-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα 0-2
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου 2-0
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης 3-2

2ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Εδεσσαϊκός – Νίκη Αγκαθιάς 0-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός 0-1
Μελιτέας Μελίτης – Ερμής Αμυνταίου 1-2
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΠΟ Τρίγλιας 0-1
Βέροια – Λαγκαδάς 2-1
Άρης Παλαιοχωρίου – Αλμωπός Αριδαίας 2-1
Γιαννιτσά – ΠΑΟ Κουφαλίων 1-0

3ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Θρίαμβος Σερβιανών – Μακεδονικός Φούφα 2-1
Σούλι Παραμυθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 3-1
Ναυπακτιακός Αστέρας – Κρόνος Αργυράδων 2-2
Γρεβενά Αεράτα – Τηλυκράτης 2-2
Αχέρων Καναλακίου – Α.Ε. Λευκίμμης 2-0
Α.Ο. Φλωριάδας – Θεσπρωτός 0-3 ά.α.
Ρεπό: Μακεδονικός Σιάτιστας

4ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Μετέωρα – Θησέας Αγριάς 3-1
Αστέρας Ιτέας – Φωκικός 5-1
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Στυλίδα 1-1
Απόλλων Μακρυχωρίου – Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 2-0
Αλμυρός – Νίκη Βόλου 1-2
Πιερικός – Α.Ο. Σελλάνων 0-0
(1/12) Ολυμπιακός Βόλου – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1

6ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Διαγόρας Βραχνέικων – Ιάλυσος 0-0
Πανηλειακός – Παλληνιακός 2-0
Πανμοβριακός – Παναιγιάλειος 1-1
Νίκη Τραγανού – Αχαρναϊκός 1-0
Αστέρας Αμαλιάδας – Διαγόρας 0-2
Φοίβος Κρεμαστής – ΠΑΟ Βάρδας
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

7ος όμιλος (9η αγωνιστική)
Θύελλα Καμαρίου – Κόρινθος 0-1
Καλλιθέα – Απόλλων Ερέτριας 4-0
Χαραυγιακός – Ηλυσιακός 0-0
Χαλκίδα – Πανθηραϊκός 1-1
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 3-2
Αιολικός – Άγιοι Ανάργυροι 0-1

8ος όμιλος (10η αγωνιστική)
Α.Ο. Εικοσιμίας – Α.Ο. Κατασταρίου 0-1
Αμβρυσσέας – Παναρκαδικός 2-0
Αστέρας Βλαχιώτη – Μανδραϊκός 0-4
Πάμισος Μεσσήνης – Λέρνα 0-2
Ασπρόπυργος – Ερμιονίδα 0-0
Παναργειακός – Πέλλανας Καστορείου 0-0
Α.Ο. Υπάτου – Καλαμάτα 0-1