ΑΕΚ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΨΑΧΝΩΝ (ΚΥΠΕΛΛΟ 2014-2015)

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Το πλήρες πρόγραμμα και η διαιτησία του Σαββατικύριακου (9-10/3)

Ο ρέφερι του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής θα σφυρίξει το Πλατανιάς – Εργοτέλης * Ο Πολυχρόνης στο Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου * Oι διαιτητές της 21ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής
Mε αμείωτη ένταση συνεχίζεται η δράση στη Β’ Εθνική, καθώς το Σαββατοκύριακο (9-10/3), μετά την μεσοβδόμαδη δράση, διεξάγεται η 21η αγωνιστική.

Η ΚΕΔ/ΕΠΟ ενημέρωσε την Τετάρτη (6/3) για τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα ματς, ορίζοντας στο Πλατανιάς – Εργοτέλης τον Αριστείδη Βάτσιο (ΦΩΤΟ) του Συνδέσμου Δυτικής Αττικής.

Τον πρωτοπόρο Βόλο κόντρα στα Τρίκαλα θα σφυρίξει ο Παναγιώτης Τσοπουλίδης (Ξάνθης), ενώ στο Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου ορίστηκε ο Φώτιος Πολυχρόνης (Πιερίας).

Στα Σπάτα για το Αήττητος – Παναχαϊκή θα βρεθεί ο Χρήστος Βεργέτης (Αρκαδίας) και στην Άρτα για το Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή ο Νικόλαος Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας).

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Σάββατο (9/3)
15:00 Α.Ε. Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Διαιτητής: Μπαΐλης (Πρέβεζας/Λευκάδας)
Βοηθοί: Φραγκούλης (Πρέβεζας/Λευκάδας), Παπαδάκης (Ημαθίας)
4ος: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Κυριακή (10/3)
15:00 Ηρόδοτος – ΑΟΧ-Κισσαμικός
Διαιτητής: Δραγούσης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Καρβούνης (Μεσσηνίας)
4ος: Νεοφυτιάδης (Κορινθίας)

15:00 Σπάρτη – Ηρακλής
Διαιτητής: Περράκης (Αθηνών)
Βοηθοί: Κόττορος (Δωδ/νήσου), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
4ος: Κατοίκος (Αθηνών)

15:00 Αήττητος Σπάτων – Απόλλων Λάρισας
Διαιτητής: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αρκαδίας), Κύριος (Αρκαδίας)
4ος: Καδδάς (Αχαΐας)

15:00 Δόξα Δράμας – Αιγινιακός
Διαιτητής: Θεοχάρης (Θεσσαλίας)
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Κωτούλας (Κιλκίς)
4ος: Μαλούτας (Ημαθίας)

15:00 Βόλος – Τρίκαλα
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Διαμάντης (Έβρου), Τερζόπουλος (Έβρου)
4ος: Γιουματζίδης (Πέλλας)

15:00 Πλατανιάς – Εργοτέλης
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Οικονόμου (Δυτ. Αττικής), Δελής (Βοιωτίας)
4ος: Ντάουλας (Δυτ. Αττικής)

17:00 Κέρκυρα – Απόλλων Πόντου
Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)
Βοηθοί: Μανασής (Τρικάλων), Καλύβας (Φθιώτιδας)
4ος: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)