1865227

Β΄ΕΘΝΙΚΗ: Η ταυτότητα της 19ης αγωνιστικής

Άρης – Τρίκαλα 0-0

Σκόρερ:-
Διαιτητής: Τάσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Κόλλιας (Ηπείρου), Ζιγκερίδης (Κιλκίς)
Κίτρινες: Βαλεριάνος – Βέρτζος, Πάνος
Οι συνθέσεις των ομάδων
Άρης (Σπανός): Αναγνωστόπουλος, Τζανακάκης (63′ Ντούνης), Βαλεριάνος, Σόουζα, Δεληζήσης, Μουμίν, Ιντζόγλου, Κάσσος, Παυλίδης (71′ Χαντί), Πλατέλλας, Διαμαντόπουλος
Τρίκαλα (Γράφας): Αποστολίδης, Πάνος, Βέρτζος, Πίντο, Κοτσώνης, Τσιάρας, Γροντής, Μάκος, Μιλοσάβλιεφ (60′ Τσίπρας), Ζγκούρι, Γιαννιτσάνης

Παναχαϊκή – Καλλιθέα 1-0

ΣΚΟΡΕΡ: 58′ Μωραΐτης
Δοκάρια: 90′ Γκέτσι
Διαιτητής: Κυρίτσης (Δωδ/νήσου)
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Μπουρτζοβίτης (Κορινθίας)
Κίτρινες: Φωτάκης, Σωτηράκος, Φουρλάνος, Αποστολόπουλος, Γκίνο, Βασιλείου – Ντιακιτέ
Οι συνθέσεις των ομάδων
Παναχαϊκή (Οφρυδόπουλος): Βρονταράς, Γκίνο, Σωτηράκος, Φωτάκης, Ελευθεριάδης (92′ Πολυχρόνης), Λουμπαρδέας, Ντάσιος, Μπουτζίκος, Αποστολόπουλος, Φουρλάνος, Μωραΐτης (75′ Βασιλείου)
Καλλιθέα (Κορακάκης): Θεοδωράκης, Ντιακιτέ, Παπαγγελής, Σεζάι, Συριόπουλος, Καντέ (92′ Καρβουνίδης), Χοτζάλι, Παυλής (73′ Μίγγος), Ζυγκερίδης, Μάκο (56′ Γλυνός), Γκέτσι

Σπάρτη – Απόλλων Πόντου 0-4

ΣΚΟΡΕΡ: -34′ Καλογέρης , 58′ Χασομέρης , 65′ Συμελίδης , 70′ Σαμαράς
Δοκάρια:
Διαιτητής: Βισκαδούρος (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Αρκαδίας), Γαρεφαλάκης (Ηρακλείου)
Οι συνθέσεις των ομάδων
Σπάρτη (Πολυμενέας): Γιακουμής, Ζουλιώτης, Οικονομόπουλος, Βοσνακίδης, Νιάρος, Τσιμόντζι, Παναγιώτου (63′ Μπέλης), Μπουζούκης (46′ Μουζακίτης), Σανδραβέλης, Ράντι, Γουόρντεν (57′ Φουρτάδο).
Απόλλων Πόντου (Καλαϊτζίδης): Λόπεθ, Αμαραντίδης, Γεωργιάδης, Καλί, Σαμαράς, Συμελίδης, Τσεμπερίδης (79′ Καλαϊτζίδης), Καλογέρης, Ηλιάδης (79′ Βλαχομήτρος), Χασομέρης, Μπρίτο (73′ Λιόνης)

Δόξα Δράμας – Αιγινιακός 3-3

ΣΚΟΡΕΡ: 30′ Γουνδουλάκης κεφαλιά, 63′ Γεωργιάδης κεφαλιά, 68′ Κουσκουνάς σουτ – 49′ Παπαδόπουλος κεφαλιά, 50′ Χότζιτς σουτ, 86′ Ζούρκος σουτ
Δοκάρια: 25′ Μαρκοπουλος
Διαιτητής: Κιγιντζή (Ξάνθης)
Βοηθοί: Αϊναλής (Μακεδονίας), Τζιώτζιος (Θράκης)
Κίτρινες: Κουσκουνάς, Γκότοβος, Βιτλής – Πετρούσης
Οι συνθέσεις των ομάδων
Δόξα Δράμας (Κωστένογλου): Βούρας, Σιώπης, Βαλλιάνος, Γκότοβος, Όστοϊτς, Βιτλής, Ριζογιάννης (57′ Κάσες), Μαρκόπουλος (57′ Γεωργιάδης), Γουνδουλάκης, Ματσούκας (75′ Ντιμιτρόφσκι), Κουσκουνάς
Αιγινιακός (Νικολαΐδης): Καραγκιόζης, Ανδρικόπουλος, Γιαζιτζόγλου, Βλάχος, Λιόλιος, Γκατσολάρι (83′ Μπιλάλι), Ζούρκος, Παπαδόπουλος, Πέριτς (83′ Φούρτζιου), Χότζιτς (60′ Πετρούσης), Σοφιάνης

Πανσερραϊκός – Παναιγιάλειος 3-0

ΣΚΟΡΕΡ: 45′ Παπουτσογιαννόπουλος , 48′ Παπουτσογιαννόπουλος , 58′ Κάκκο
Δοκάρια:
Διαιτητής: Σιδηρόπουλος (Πέλλας)
Βοηθοί: Βρούζος (Πιερίας), Διαμαντής (Έβρου)
Κίτρινες: Ρίστιτς, Παπουτσογιαννόπουλος, Κρητικός, Κάκκο – Τζανουλίνος
Οι συνθέσεις των ομάδων
Πανσερραϊκός (Χαραλαμπίδης): Ρίστιτς, Ορφανίδης, Ποζατζίδης, Τσελεπίδης, Ρούσσος, Παπουτσογιαννόπουλος (76′ Αναστασόπουλος),, Ναζίμ, Πόζογλου, Κάκκο (83′ Μακούσης), Κρητικός, Γκούρτσας (70′ Δούμτσος)
Παναιγιάλειος (Δημητρίου): Τσάπαλος, Βλάχος, Τζανουλίνος (56′ Καναβέτας), Μηλιώτης, Ρέλλας, Γαβριηλίδης, Ζαφειράκης (67′ Δοξάκης), Γκούμας, Σκαρτσίλας, Πολιανίδης (46′ Αγιούποφ), Σταματής

ΟΦΗ – Αναγέννηση Καρδίτσας 1-0

ΣΚΟΡΕΡ: 14′ Μάνος
Δοκάρια:72΄Βουό – 57΄ Κονέ
* 72′ χαμένο πέναλτι του Βουό, για τον ΟΦΗ.
Διαιτητής: Κορδολαίμης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Κοκμοτός (Ρεθύμνου), Γιαννίκος (Πειραιά)
Κίτρινες: Ποτουρίδης – Κονέ, Ρουσσάκης, Καρρίκι
Κόκκινες:
Οι συνθέσεις των ομάδων
ΟΦΗ (Παπαδόπουλος): Στρέζος, Αργυρόπουλος, Μπολάκης, Κομεσίδης, Ποτουρίδης, Νάστος, Παπαστεριανός (90+3′ Βαφέας), Λεάλ (62′ Ντίνας), Μάνος, Κουτσιανικούλης (86′ Μαχαίρας), Βουό.
Αναγέννηση Καρδίτσας (Βαζάκας): Γκέκας, Καρρίκι, Λεφίδης (64′ Καραγιάννης), Ρουσσάκης, Μπούσδρας, Μπιτελης, Σουντουρά, Σταματάκης, Ντάγκρας (48′ Χατζάρας (86′ Τζέκος), Κονέ, Πλαβούκος.

05/03 ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης 17:00

– Βέροια – Απόλλων Λάρισας 0-3 α.α.
– Αχαρναϊκός – ΑΕ Καραϊσκάκης 0-3 α.α.

Β ΕΘΝΙΚΗ

Η ΕΠΟΜΕΝΗ

Αχαρναϊκός – Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Βέροια
Καλλιθέα – Άρης
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Πανσερραϊκός
Αιγινιακός – ΟΦΗ
Παναιγιάλειος – Αναγέννηση Καρδίτσας