c09e03bca4f86d4483466a018a815368_XL

Α2 ΕΠΣΗ:(26η αγ.) Τα πράγματα δείχνουν να ξεκαθαρίζουν – Οι σφυρίχτρες

Στην Α2 κατηγορία τα πράγματα για τις δύο πρώτες θέσεις της απευθείας ανόδου έχουν ξεκαθαρίσει με Δαμάστα και ΟΦΑ έχουν είδη καπαρώσει τα εισιτήρια τους και περιμένουν τον τρίτο που όπως φαίνεται ο Μαραθώνας είναι η πιο σταθερή και πλήρης ομάδα για να ξεφύγει από του διώχτες του, Ρούβα, Δία και Γούβες. Εδώ θα πρέπει να επισημάνουμε ότι η ομάδα των Καλεσών (3η θέση) θα πρέπει να αποκτήσει τη διαφορά των 12 βαθμών από την ομάδα των Γουβών που βρίσκονται στην 6η θέση.
Στο πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου ο ΟΦ Αρκαλοχωρίου υποδέχεται τις Γούβες ενώ η Δαμάστα εκδράμει στο Ατσαλένιο όπου και θα αντιμετωπίσει το αδιάφορο Λίντο.
Εκεί όμως που αναμένεται να γίνει η μεγάλη μάχη που θα κρίνει πολλά για την 3η θέση είναι το γήπεδο της Αγίας Βαρβάρα όπου ο 4ος της βαθμολογίας Ρούβας υποδέχεται τον Μαραθώνα σε ένα παιχνίδι δίχως αύριο για την υπόθεση ανόδου

Α2

Αναλυτικά όλα τα παιχνίδια και σφυρίχτρες
Σάββατο 16/03/19
15:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
15:30 ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ
Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
15:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)

Κυριακή 17/03/19
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΣΗΜΙ
Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
15:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΟΥΒΕΣ
Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
15:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΡΟΥΒΑΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
15:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΔΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)