????????????????????????????????????

Α1 + A2 ΕΠΣΗ: (2η αγων.) το πλήρες πρόγραμμα και οι σφυρίχτρες του σαββατοκύριακου (16 &17/9)

Σάββατο 15/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΠΟΡΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Δασκαλάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)

Κυριακή 16/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ: ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Σφακιανάκης Δ., Σαμιωτάκης Ε., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
16:30 ΑΕΚ: ΓΗΠ.Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Γαρεφαλάκης Μιχαήλ)
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
16:30 ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ
Κώστας Κ., Τουρλουκάκη Χ., Ξυπάκης Γ.
(Παρατηρητής: Βερδιάκης Φίλιππος)
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΔΕΚΑ: ΓΟΡΤΥΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ
Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Κατσογιάννης Η.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – ΦΑΙΣΤΟΣ
Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ., Γαρεφαλάκης Ε.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
16:30 ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΖΑΡΟΣ
Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Μπαστάκης Αριστοτέλης)
16:30 ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΜΙΝΩΙΚΗ – Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ
Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)
(Παρατηρητής: Νησωτάκης Ευάγγελος)

Α2ΕΠΣΗ: (2η αγων.)
Σάββατο 15/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ: ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ
Βασάκης Γ. Ε., Χναράκης Δ., Καούρας Γ.
(Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γιάννης)
16:30 ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΙΑΣ
Ξυπάκης Γ., Καρατζάς Γ., Κυριακίδης Ρ.
(Παρατηρητής: Μπελαντής Ηρακλής)
16:30 ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
Κρασαγάκης Χ., Δρακουλάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
16:30 ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ- ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Κώστας Κ., Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
16:30 ΓΗΠ. ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ: ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Φερετζάκης Ν., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.
(Παρατηρητής: Τσίχλας Γιάννης)

Κυριακή 16/09/18
16:30 ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ
Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Τσαμπουράκης Γ., Βισκαδούρος Α.
(Παρατηρητής: Εγγλέζος Στυλιανός)
16:30 ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
Περτσελάκης Γ., Χριστουλάκης Ε., Δρακωνάκης Ε.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)
16:30 ΓΗΠ. ΠΟΑ: ΛΙΝΤΟ – ΡΟΥΒΑΣ
Σπινάκης Ν., Χατζηκωνσταντίνου Χ., Μαυρουδής Ι.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
Κύπελλο ΕΠΣΗ «ΦΗΜΗ»