patmetsis

ΕΠΣΗ: Ολόκληρο το πρόγραμμα και η διαιτησία του σαββατοκύριακου(15/16-10)

Α1ΕΠΣΗ:(7η αγωνιστική) 

Κυριακή 16/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΜΑΛΙΩΝ: ΠΑΝΟΜ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
Μουρτζάκης Ι., Κουράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Γεώργιος)
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: Ε.Γ.Ο.Η – ΜΙΝΩΙΚΗ
Κρασαγάκης Χ., Γαρεφαλάκης Ε., Λαλιώτης Γ.
(Παρατηρητής: Μαυροφοράκης Γιάννης)
ΡΟΥΒΑΣ – ΖΑΡΟΣ 0-3 α.α.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ
Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Δασκαλάκης Ι.
(Παρατηρητής: Ορφανουδάκης Μιχάλης)
ΓΗΠ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ: ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ
Χαραλαμπάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Πατεράκης Μ.
(Παρατηρητής: Σταυρακαντωνάκης Γιάννης)
ΓΗΠ. ΜΟΙΡΩΝ: ΜΟΙΡΕΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
Βισκαδούρος Μ., Τρουλινός Κ., Ελευθεράκης Σ.
(Παρατηρητής: Καλεμάκης Αλέκος)
ΓΗΠ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
Δ., Νικολακάκης Β., Σταυρακάκη Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ: Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
Ζαχαριουδάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Γιαλαμάς Ν.
(Παρατηρητής: Ασλάνης Θεόφιλος)
ΓΗΠ. ΕΛΙΑΣ: ΡΩΜΑΝΟΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ
Μαυρουδής Δ., Τζανακάκης Ε., Θέμελη Π.
(Παρατηρητής: Βαϊλάκης Νίκος)
10. ΒΟΡΡΩΝ: ΦΑΙΣΤΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ
Πατεμτζής Γ.,(ΦΩΤΟ) Παπαδακάκης Γ., Κασαπάκης Α.
(Παρατηρητής: Μαράκης Γιάννης)

Α2ΕΠΣΗ: (6η αγωνιστική)
Σάββατο 15/10/16 ώρα15:30
ΓΗΠ. ΕΛΠΙΔΩΝ: ΕΛΠΙΔΕΣ – ΡΑΥΚΟΣ
Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Κουρπάς Ν.
(Παρατηρητής: Μπαλουζάκης Μανώλης)
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Μαστορίδης Δ.
(Παρατηρητής: Κωστάκης Ματθαίος)
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ
Φερετζάκης Ν., Καρατζάς Γ., Βιτσαξάκης Α.
(Παρατηρητής: Νησιωτάκης Ευάγγελος)
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΛΙΝΤΟ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ
Κουράκης Ι., Καμπιτάκης Κ., Κώστας Κ.
(Παρατηρητής: Σφακιανάκης Μανώλης)

Κυριακή 16/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ: ΔΩΡΙΕΑΣ – ΑΝΑΛΗΨΗ
Μανδαλενάκης Ε., Δρακουλάκης Κ., Χναράκης Δ.
(Παρατηρητής: Σαϊτάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΔΑΜΑΣΤΑΣ: ΔΑΜΑΣΤΑ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ
Σπινάκης Ν., Κυριακόπουλος Κ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής: Τσιχλάκης Γιώργος)
ΓΗΠ. ΑΣΙΤΩΝ: ΑΣΙΤΕΣ FC – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.
Παπαδάκης Φ., Τοπαλιδης Π., Σιγανού Γ.
(Παρατηρητής: Ζαχαριουδάκης Κλέαρχος)
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μαστορίδης Δ., Νεραντζάκης Ν.
(Παρατηρητής: Καλλέργης Εμμανουήλ)

Β1 ΕΠΣΗ:(5η αγωνιστική)
Σάββατο 15/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΠΗΓΑΣΟΣ – ΜΟΧΟΣ
Ελευθεράκης Σ., Μπαλίδης Α., Καούρας Γ.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΓΟΥΒΕΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ
Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ., Πλαίτης Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Διβινής Κων/νος)
ΓΗΠ. Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ: ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΟΡΟΣ
Κυριακόπουλος Κ., Μανδαλενάκης Ε., Νεραντζάκης Ν.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
Καρατζάς Γ., Σαμιωτάκης Ε., Γενετζάκης Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)
ΓΗΠ. ΑΕΚ : ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΜΥΡΤΙΑΣ: ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΓΑΡΙΠΑ
Ξυπάκης Γ., Βιτσαξάκης Α., Καμπιτάκης Κ.
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΕΘΝΙΚΟΣ – ΒΟΝΗ
Κασαπάκης Κ., Φανουράκη Μ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.

Β2 ΕΠΣΗ: (5η αγωνιστική)
Σάββατο 15/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΔΕΙΛΙΝΑ- ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ
Δασκαλάκης Ι., Στεφανίδης Σ., Σπαθαράκης Γ.
ΓΗΠ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ: ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.
Τζανακάκης Ε., Βασάκης Γ. Ε., Σιγανού Γ.
ΓΗΠ. ΒΑΚ: Ο.Φ.Η. 94 – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
Πατεράκης Μ., Σφακιανάκης Δ., Στέφα Ά.
ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ: ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΚΟΡΑΚΑΣ
Τοπαλιδης Π., Γενετζάκης Ε., Σαρόγλου Ε.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)
ΓΗΠ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ: ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ
Λαλιώτης Γ., Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΔΑΦΝΩΝ: ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008
Σταυρακάκη Ν., Τσαμπουράκης Γ., Καζόγλου Χ.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΑΣΗΜΙΟΥ: ΑΣΗΜΙ – ΔΙΑΣ
Κώστας Κ., Μάτσας Κ., Κουγιουμιτζάκης Κ. Σ.

Γ΄ΕΠΣΗ: (3η αγωνιστική)
Σάββατο 15/10/16 ώρα 15:30
ΓΗΠ. ΒΙΑΝΝΟΥ: ΠΑΤΟΥΧΑΣ – ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
Γαρεφαλάκης Μ. Κ., Μπεκιράκης Ι., Μπλαβάκης Ε.
ΓΗΠ. ΓΑΡΙΠΑΣ: ΙΝΙ – ΧΕΙΜΑΡΟΣ
Παπαδάκης Φ., Κασαπάκης Κ., Δρακουλάκης Κ.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 11:00
ΓΗΠ. ΚΑΛΕΣΩΝ: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ
Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 12:00
ΓΗΠ. ΕΓΟΗ: ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ
Χριστουλάκης Ε., Κουρπάς Ν., Σπαθαράκης Γ.
ΓΗΠ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ: ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΡΟΚΑ
Μαστορίδης Δ., Καούρας Γ., Σταυράκης Γ.

Κυριακή 16/10/16 ώρα 13:15
ΓΗΠ. ΕΡΓΟΤΕΛΗ: ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ
Φερετζάκης Ν., Φανουράκη Μ., Βλαχάκης Ε.

Κυριακή 16/10/16 15:30
ΓΗΠ. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ – ΓΩΝΙΕΣ
Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Ψαρράς Κ.