????????????????????????????????????

Αυλαία του Παιδικού αυτό το σαββατοκύριακο (19,20/3/20016)

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής του 5ου παιδικού τουρνουά ποδοσφαίρου που διοργανώνει ο ΔΟΠΑΦΜΑΗ.
Η “σέντρα” στο 5ο τουρνουά ποδοσφαίρου θα πραγματοποιηθεί το σαββατοκύριακο 19 και 20 Μαρτίου ενώ με ανακοίνωση τους οι διοργανωτές κάνουν λόγο για τουρνουά στο οποίο θα συμμετέχουν 32 σύλλογοι με 167 ομάδες και περίπου 3500 παιδιά!

Αναλυτικά το πρόγραμμα της πρώτης αγωνιστικής:
ΗΛΙΚΙΕΣ 2000 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΛΜΥΡΟΥ (11Χ11)

ΠΑΟΚ-ΠΑΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 10.00
ΑΣΙΤΕΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 11.15
ΟΦΗ-ΠΑΤΟΥΧΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 12.30
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 A΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΕΡΓΟΤΕΛΗ (11Χ11)

ΟΦΗ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 9.00
ΛΙΝΤΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 10.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 11.00
ΠΟΑ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 19-3-2016 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΑ (11Χ11)

ΑΕΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 9.00
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΟΑ ΣΑΒ. 19-3-2016 10.00
ΛΙΝΤΟ-ΜΟΙΡΕΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 11.00
ΟΦΗ-ΠΑΟ ΣΑΒ. 19-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2001-02 Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΕΓΟΗ ( 11Χ11)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΛΙΝΤΟ ΣΑΒ. 19-3-2016 9.00
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΠΑΤΕΛΕΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΠΟΑ ΣΑΒ. 19-3-2016 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΦΑ ΣΑΒ. 19-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ:ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (11Χ11)
ΠΟΑ-ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 10.00
ΟΦΗ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 11.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΙΝΤΟ ΣΑΒ. 19-3-2016 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΗΡΟΔΟΤΟΥ (11Χ11)

ΓΙΟΥΧΤΑΣ-ΠΑΟ ΣΑΒ. 19-3-2016 10.00
ΑΟΤ-ΟΦΗ ΣΑΒ. 19-3-2016 11.00
ΑΕΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΑΒ. 19-3-2016 12.00
ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ-ΠΟΑ ΣΑΒ. 19-3-2016 13.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΛΙΝΤΟ ΣΑΒ. 19-3-2016 9.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Γ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ (11Χ11)
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΛΙΝΤΟ-ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΟΦΗ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΠΟΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΑΜΝΙΣ./ΡΩΜΑΝΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ (8Χ8)

ΜΙΝΩΙΚΗ-ΟΦΑ ΚΥΡ. 20-3-2016 10.00
ΔΟΞΑ-ΠΑΟ ΚΥΡ. 20-3-2016 11.00
ΑΕΚ-ΑΟΚ ΚΥΡ. 20-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ: ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2003-04 Ε΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ (8Χ8)

ΑΕΚ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 10.00
ΑΣΤ. ΠΑΤΕΛΩΝ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 11.00
ΠΑΟΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 – Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΑ (9Χ9)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 10.00
ΠΑΟ-ΠΟΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 11.00
ΡΕΠΟ:ΛΙΝΤΟ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 – Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ: ΠΟΑ (9Χ9)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΑΟ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΛΙΝΤΟ-ΑΟΤ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΟΑ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΛΙΝΤΟ (8Χ8)

ΑΕΚ-ΛΙΝΤΟ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΑΣΙΤΕΣ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΟΦΗ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΟΚ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT (8Χ8)

ΠΟΑ-ΟΦΑ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝ. ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑ- ΠΑΤΕΛΕΣ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2005-06 Ε΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : SPORPOINT (8Χ8)

ΔΟΞΑ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΑΣΤ. ΜΥΡΤΙΑΣ-ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (8Χ8)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 10.00
ΟΦΗ-ΜΟΙΡΕΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 11.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ-ΛΙΝΤΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 12.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ (8Χ8)

ΛΙΝΤΟ-ΠΑΟ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΠΟΑ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΟΦΗ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΑΟΤ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 – Γ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ (8Χ8)

ΛΙΝΤΟ-ΟΦΗ ΚΥΡ.20-3-2016 9.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΠΑΟ ΔΕΙΛΙΝΑ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΠΟΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΠΑΟ-ΑΣΙΤΕΣ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ: ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2007-08 – Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ (8Χ8)

ΑΜΝΙΣΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΣΤΕΡΙΩΝΑΣ ΚΥΡ.20-3-2016 10.00
ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ-ΔΟΞΑ ΚΥΡ.20-3-2016 11.00
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΟΑ ΚΥΡ.20-3-2016 12.00
ΟΦΗ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΡ.20-3-2016 13.00
ΡΕΠΟ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΛΤΣΕΤΟ (8Χ8)

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΠΟΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 10.00
ΑΕΚ-ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 11.00
ΛΙΝΤΟ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 12.00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 13.00

ΗΛΙΚΙΕΣ 2009-10 Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ : ΚΑΝΤΙΑ (7Χ7)

ΠΑΝΟΜ ΑΡΕΝΑ-ΠΑΟ ΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 10.00
ΛΙΝΤΟ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 11.00
ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ-ΔΩΡΙΕΑΣΚΥΡΙΑΚΗ 20-3-2016 12.00
ΡΕΠΟ:ΗΡΟΔΟΤΟΣ